ŠTÚDIUM V ZAHRANIČÍ

Čo tak študovať inak ako klasicky doma a zlepšiť si „spíkovanie“, získať medzinárodné skúsenosti už počas štúdia? Vďaka štúdiu v zahraničí spoznáte svet a množstvo ľudí z rôznych kútov sveta, osamostaníte sa a hlavne získate praktické skúsenosti do života! Vyberať si môžete z kurzov letných škôl, bakalárskych, ale aj magisterských odborov v nasledovných krajinách:

CHCEŠ PONÚKNUŤ VIAC?

Tak poď študovať do zahraničia! Úroveň vzdelania abroad je veľmi vysoká, keď si vyberieš tú správnu destináciu a prostredie ľudí. Vybavenie a možnosti škôl sú neporovnateľné, motivácia lektorov a študentov, taktiež. Ak chceš byť atraktívny na trhu práce, žiť v medzinárodnom prostredí a zažívať nové dobrodružstvá, rozhodutie ísť študovať do zahraničia je pre teba to pravé.

POMÔŽEME TI S TÝM

Vďaka prehľadu a osobným skúsenostiam so štúdiom v zahraničí ti vieme poradiť so všetkým potrebným. Pomôžeme ti s výberom vhodnej krajiny na základe tovjich preferencí a jazykových schopností. Následne sa od nás dozvieš o zaujímavých štúdijných odboroch a kurzoch, ktoré školy ponúkajú. V neposlednom rade ti pomôžeme s administráciou prihlasovacieho procesu. Ušetríš si tým čas a hlavne získaš osobné informácie, ktoré by sa na nete ťažko hľadajú. Spolupráca nekončí, práve naopak, iba začína. Sme s tebou počas tvojho celého zahraničného pobytu.