(Po-Pi: 9 - 17)

O PROGRAME

Nový Zéland je naozaj unikátna krajina, ktorá ti ponúkne nekonečne veľa možností. Doslova všetko od ľadovcov až po pláže. Ráno môžeš skočiť na jógu do parku, poobede splaviť rieku na kajaku a večer sa stretneme v termálnych prameňoch pri wine-tastingu. No a zajtra môžeme ísť sledovať veľryby!

Si aj ty nadšenec do tejto krajiny Hobitov? Vďaka pogramu Working Holiday máš možnosť zbaliť kufre a vyskúšať si život Novozélanďana. Ten je úplne vychillovaný, nikto sa nikam neponáhľa a všetci nosia úsmev na tvári. A bez obáv, Work Permit má platnosť 1 rok, takže máš dosť času na objavovanie tejto unikátnej krajiny.

Kvóta je 100 osôb a rýchlejší vyhráva.

Vieme, nie je to veľa, ale my ti pomôžeme aby si patril medzi týchto šťastlivcov. Dôležité a rozhodujúce je, vyplniť žiadosť čo najrýchlejšie. A na toto my máme kľúč. Už dlhé roky pracujeme na programe, ktorý ti pomôže získať vysnívanú vstupenku behom pár sekúnd. Program sa otvára 30. apríla 2020 o 10:00 novozélandského času, čo znamená o polnoci z 29. na 30. apríla nášho času. A my budeme s tebou pri tom.

a

PODMIENKY ÚČASTI

vek do 35 rokov

čistý register trestov

bezdetný/á

získať miesto v kvóte – 100 ľudí pre rok 2020

finančné krytie v sume 4200 NZD

DÔLEŽITÉ INFO

covid 19 info

Ku dňu 9.4.2020 vydala novozélandská vláda nariadenie na odklad otvorenia vízových kvót na neurčito. O predbežnom termíne vás budeme informovať. Pre viac informácií nás kontaktujte

Čo ti program prinesie?

Zážitky na celý život

Unikátnu prírodu

Skvelé pracovné podmienky

Kontakty z celého sveta

Perfektnú angličtinu

O PRACOVNÝCH MOŽNOSTIACH

Nový Zéland je zameraný najmä na pestovateľstvo a plantáže. Ak si do tohto fanúšík a uprednostňuješ #ekolifestyle , určite sa ti pobyt v tejto krajine bude páčiť. Na Zélande si môžeš vyskúšať rôzne sezónne brigády (zber kiwi, viniča, ale i ovečky na farme by sa potešili tvojej prítomnosti).

Na svoje si však prídeš aj v prípade, že ťa to ťahá skôr k cestovnému ruchu a hotelierstvu. Vo väčších mestách sa môžeš zamestnať v rešturáciách, útulných kaviarničkách, baroch, či hoteloch. No a ak ťa to v meste nebaví, máš ešte možnosť schladiť sa v horách. Tam je sneh počas celého roka a ty tak môžeš získať prácu napr. i v jednom z lyžiarskych stredísk.

A ČO KORONAVÍRUS?

Od momentu kedy získaš víza máš jeden celý rok na vycestovanie. Pevne veríme, že toto je dosť dlhý čas na to, aby sa situácia ukľudnila a ty si bez problému vycestoval.

S ČÍM TI POMÔŽEME?

  • poskytnutie systému, ktorý ti pomôže dostať sa do kvóty

S vízami na Nový Zéland pomáhame ľuďom už dlhé roky. Náš programátor, vytvoril systém, vďaka ktorému získaš svoju vysnívanú vstupenku. Vypĺňanie formuláru ti nebude trvať 10, 15 ani 20 minút, ale pár sekúnd. Každý rok tento program stále vylepšujeme a opäť možeme povedať, že tohtoročný bude ešte lepší ako minuloročný.

TY: Čo ak to aj napriek všetkému nevyjde a ja tie víza nezískam?     MY: Neplatíš nič. ?

Okrem toho ti poskytneme konzultácie ohľadom celej dokumentácie a víz. Poradíme s prácou na Zélande, pomôžeme s poistením a pripravíme ťa na odlet do tvojej vysnívanej krajiny.

CENNÍK

Injoy poplatok 350 EUR
Poplatok ambasáde 280 NZD

Zaujal ťa program? Registrovať sa do programu

Máš nejaké otázky?

Kontaktuj koordinátora programu:

Norbert Dzemjan

Norbert Dzemjan

Koordinátor programu

+421 948 277 413

norbert.dzemjan@injoy.sk

ČO NOVÉ NA
NAŠOM BLOGU?

Ako to bude s Work and Travel USA 2022?

Bude Work and Travel USA 2022? Čo vieme od americkej ambasády, vízových sponzorov a zamestnávateľov v USA, povie CEO Injoy agency- Peter Iľko. Viac

Čo nového v Kanade – September 2021

Práca v Kanade? Štúdium v Kanade? Emigrácia? Počúvaj horúce novinky o aktuálnom dianí a celkovej situácii v krajine javorového listu…. Viac

Vyhraj ročné školné na Canadian College s REFRESHER Slovensko

Teraz máš šancu získať ročné školné na Canadian College úplne zadarmo! Zapoj sa do našej instagramovej súťaže s REFRESHER Slovensko: Viac

#watcast by Injoy agency – Marec 2021

Je tu Marec a s ním aj najhorúcejšie novinky ohľadom Work and Travel USA 2021. Vypočuj si nový update v najnovšom watcaste: Viac

Canadian Fest 2021 | #2 Práca a migrácia do Kanady

25.11.2021

Štvrtok 25.11.2021, 18:00, Online na YouTube Injoy agency Sleduj udalosť tu:  Event na FB   Viac

Canadian Fest 2021 | #1 Štúdium a práca v Kanade

11.11.2021

Štvrtok 11.11.2021, 18:00, Online na YouTube Injoy agency Sleduj udalosť tu:  Event na FB   Viac

Ako sa natrvalo usadiť v Kanade?

24.06.2021

Štvrtok 24.06.2021, 18:00, Online na Zoom Webinars Sleduj udalosť tu:  Event na FB   Viac

Canadian Fest 2020 (online event)

27.10.2020

Utorok 27.10.2020, 18:00, Online na YouTube Injoy agency Sleduj udalosť tu:  Event na FB       Viac

Napíš nám

Alebo nám rovno
napíš či zavolaj
+421 907 445 938

    Kliknutím na tlačítko odoslať beriem na vedomie nevyhnutné spracovanie osobných údajov (viac informácií)

    © Copyright INJOY 2016