(Po-Pi: 9 - 17)

Čo ma čaká na kanadskom Job Fair?

Dostaneš jedinečnú príležitosť pracovať a užívať si voľný čas v krajine javorového listu. Môžeš si tam užiť obľúbené aktivity v každom ročnom období, výber je pestrý: vysokohorská turistika, jazda na horskom bicykli, na koňoch, na kajakoch, na raftoch; kempovanie, lyžovanie alebo snowboarding.

Nech si vyberieš čokoľvek, vždy budeš obklopená/-ý nádhernou a zároveň divokou kanadskou prírodou.

Ak ťa skôr láka život v ruchu veľkomesta – máme pre teba dobrú správu. Najnovšie teraz môžeš pracovať u nášho zamestnávateľa vo Vancouveri, v jednom z najlepších miest na život vo svete.

Pozri si, ako Job Fair prebiehal po minulé roky:

Koľko ma to bude stáť?

Účasť na Job Fair-i je prakticky ZADARMO. Vyberáme iba vratnú zálohu 30 CAD (20e). Ak prácu nezískaš, vrátime ti ju v plnej výške. Ak sa na pohovor nepripojíš, záloha ti prepadne. Prečo takýto prístup?

Zamestnávatelia si na každého účastníka vyhradia 15-20 minút svojho času, potrebujeme preto ich čas efektívne organizovať. A taktiež chceme mať istotu, že sa naozaj pripojíš!

Pracovné pozície a ubytovanie

Zamestnávatelia poskytujú rôzne pracovné pozície: housekeeping – room cleaner, laundry attendant, houseman, F&B – server, busser/food runner, kitchen helper, front desk and guest service agent, gardener and maintenance, lift attendant, rental shop worker a ďalšie.

Umiestnenie na konkrétnu pozíciu záleží od úrovne angličtiny a predchádzajúcich pracovných skúsenostiach.

Ubytovanie pre zamestnancov je k dispozícii priamo v hoteli alebo v blízkom okolí. K dispozícii je niekoľko typov ubytovania vrátane internátneho štýlu aj ubytovania v apartmánoch. Najpopulárnejším dopravným prostriedkom je bicykel.

Registruj sa na kanadský Job Fair, my sa ti ozveme:

Ponúkané lokality

Jasper

Leží v rovnomennom národnom parku na konci turistickej diaľnice Icefield Parkway. Je to outdoorový raj uprostred Rocky Mountains a návštevníci sem chodia predovšetkým za adrenalínovými zážitkami. Rovnako ako ostatné rezorty v ponuke je závislé na turistickom ruchu, veľkosťou a počtom obyvateľov je niekde v strede našej ponuky. Práve so zamestnávateľmi v Jasperi spolupracujeme najdlhšie.

Viac sa dozvieš vo videu Práca v nádhernom Jasperi v Kanade.

Banff

Je to pravé turistické mesto so všetkým, čo si pod týmto pojmom dokážete predstaviť. Jeho výhodou je blízko položené miliónové Calgary, čo mu zaisťuje neustály prísun návštevníkov a samozrejme aj vyššiu mieru služieb, obchodov, reštaurácií a pod. Stále si tu však dokážeš užiť nádhernú prírodu naplno. Neďaleké lyžiarske rezorty patria k tomu najlepšiemu, čo kanadské hory ponúkajú. Kto si teda potrpí na vyšší štandard, kultúru (koná sa tu okrem iného aj známy filmový festival), ale nechce sa vzdať outdoorových aktivít, Banff je ta správna voľba.

Viac vo videu Práca v srdci jedného z najstarších národných parkov v Kanade.

Panorama

Je to menší rezort priamo v horách, čo umožňuje jedinečnú príležitosť ísť si po práci zalyžovať do strediska, ktoré je súčasťou tohto rezortu. Ak sa chceš rýchlejšie zdokonaliť v angličtine, Panorama je to pravé miesto, keďže miestna komunita je menšia, pobyt v nej je o to intenzívnejší. Na tomto mieste žiješ v obklopení tej pravej kanadskej prírody, kde zimu stráviš na svahu a v lete si užiješ MTB či hiking.

Viac vo videu Práca v Britskej Columbii – Panorama.

Vancouver – Novinka

Je to jedno z najlepších miest na život vo svete. Pokiaľ chceš vybalansovať život vo veľkomeste a zároveň byť na skok do prírody, tak je Vancouver ideálnou voľbou. Náš zamestnávateľ hľadá predovšetkým dve kamarátky alebo pár, z nich aspoň jeden ma vodičský preukaz. Pracovná náplň je upratovanie súkromných bytov a domov. Nástup do zamestnania je v priebehu celého roka.

Viac vo videu Štúdium a práca vo Vancouveri.

Pozri si video, ako to vyzerá v Kanade:

Zaujal ťa program? Nezáväzná registrácia

Máš nejaké otázky?

Kontaktuj koordinátora programu:

Norbert Dzemjan

Norbert Dzemjan

Koordinátor programu

+421 948 277 413

norbert.dzemjan@injoy.sk

Kamil Glinský

Kamil Glinský

Koordinátor programu

+421 918 570 900

kamil.glinsky@injoy.sk

ČO NOVÉ NA
NAŠOM BLOGU?

US Embassy ultimate survival guide

Aj ty máš už o pár dní pohovor na americkej ambasáde? Pripravili sme pre teba krátky, ale originálny US Embassy Survival Guide k úspešnému zvládnutiu pohovoru s americkou konzulkou v Bratislave. Viac

Čo nového v Kanade – Február 2023

Práca v Kanade? Štúdium v Kanade? Emigrácia? Počúvaj horúce novinky o aktuálnom dianí a celkovej situácii v krajine javorového listu…. Viac

Čo nového v Kanade – Október 2022

Práca v Kanade? Štúdium v Kanade? Emigrácia do Kanady? Počúvaj horúce novinky o aktuálnom dianí v Kanade v našom novom podcaste! Viac

Klient Martin a jeho kanadský Work & Study príbeh

Klient Martin a jeho program Work & Study Canada. Vypočuj si Martinov príbeh v našom novom podcaste a poď aj ty študovať do Kanady! Viac

Canadian Fest 2022 | Práca – Štúdium – Emigrácia

21.09.2022

Láka ťa práca alebo štúdium v Kanade? Chceš sa dozvedieť ako sa v Kanade trvalo usadiť? Zmeň svoj život a… Viac

Canadian Fest 2021 | #2 Práca a migrácia do Kanady

25.11.2021

Štvrtok 25.11.2021, 18:00, Online na YouTube Injoy agency Sleduj udalosť tu:  Event na FB   Viac

Canadian Fest 2021 | #1 Štúdium a práca v Kanade

11.11.2021

Štvrtok 11.11.2021, 18:00, Online na YouTube Injoy agency Sleduj udalosť tu:  Event na FB   Viac

Ako sa natrvalo usadiť v Kanade?

24.06.2021

Štvrtok 24.06.2021, 18:00, Online na Zoom Webinars Sleduj udalosť tu:  Event na FB   Viac

Napíš nám

Alebo nám rovno
napíš či zavolaj
+421 907 445 938

    Kliknutím na tlačítko odoslať beriem na vedomie nevyhnutné spracovanie osobných údajov (viac informácií)    © Copyright INJOY 2016-2023