Spoznaj Toronto, ktoré ponúka „more than education“

More than an education,“ je trefným motom jednej z najväčších kanadských college, ktorá sa nachádza v Toronte, v hlavnom meste provincie Ontário. Toronto je zároveň najväčším multikultúrnym mestom celej Kanady. Škola patrí medzi najväčšie colleges z nášho portfólia, o čom svedčí aj fakt, že Seneca má 10 campusov a študuje tu takmer 27 000 študentov. Areál školy sa nachádza v metropolitnej časti Toronta a ponúka až 150 študijných programov!

work and study in seneca toronto

Poďme sa najskôr pozrieť do Toronta! 😉 Mesto je známe pre svoje skvelé podmienky pre život. A to v celej Kanade! K tomuto titulu prispieva najmä nízka kriminilita a fakt že ide o kanadské centrum finančníctva a obchodu. Je obklopené nádhernou prírodou a vo svojom voľnom čase si môžeš vyberať z prírodných zaujímavostí, ktoré toto miesto ponúka.

Len dve hodiny autom sa nachádzajú populárne Niagarské vodopády a práve pohľad na ne z kanadskej strany je nezabudnuteľný. Súčasťou mesta je tiež obrovské jazero Ontário, kde sa nachádzajú i takzvané Torontské ostrovy. Delí ťa od nich len cesta trajektom, ktorá trvá len niekoľko minút! Môžeš sa tak pokochať nezabudnuteľným výhľadom na celé mesto. Je to skutočne mesto zelene a parkov.

work and study in seneca toronto

Pre zaujímavosť môžeme dodať, že kanadské Toronto preslávili aj rôzne športy, ako napríklad hokej s úspešným tímom Toronto Maple Leafs a známou Hokejovou sieňou slávy. Taktiež si možeš vychutnať baseball-ovú hru v downtowne tímu Blue Jays alebo môžeš prísť fandiť na NBA zápas domácich Toronto Raptors! Všetky tieto kanadské teams sú sústredené v Toronte, takže sa určite nudiť nebudeš a vychutnáš si svetovú ligu v priamom prenose! How cool is that!?

work and study in seneca torontowork and study in seneca toronto

Čo možno nie je každému známe je fakt, že OSN vyhlásilo Toronto za „najmultikultúrnejšie“ mesto sveta. Je to druhé mesto s najvyšším počtom obyvateľov narodených v zahraničí. K tomuto faktu jednoznačne prispieva aj Seneca college, ktorú navštevujú i tisíce zahraničných študentov. A prečo sa rozhodli ísť práve do Toronta? Viac Zack, absolvent Media & Communication programu.

Seneca college využíva rôzne metódy vyučovania a zakladá si hlavne na praktickom vzdelávaní svojich študentov. To vyplýva už z ich výstižného motta, ktoré pre veľký úspech zopakujeme ,,Seneca offers more than education.“ Programy sú naozaj rôznorodé. Každý z nich však dáva študentom obrovskú výhodu, a to praxovať a získavať skúsenosti z pracovného života už počas štúdia v rôznych podnikoch a firmách z ich odvetvia, ako sa to podarilo absloventke odboru Hospitality, Bai:

Škola ponúka viac ako sto odborov, či už na full-time studying alebo part-time, ale aj online studying. V ktorom sa vidíš ty??Vidíš veci inak? Máš predstavivosť a rád tvoríš nové veci? Potom je tento program pre teba ako stvorený!

Priprav sa na odlet! Tvoja profesionálna letecká kariéra začína tréningami na Seneca college. Zaradíš sa aj ty medzi absolventov, ktorí pracujú pre rôzne letecké spoločnosti po celom svete?Vezmi budúcnosť do vlastných rúk a vynikni v real business svete. V malých či veľkých podnikoch, alebo i vo svojom vlastnom biznise. Tento program ťa pripraví na všetko, čo potrebuješ pre svoj úspech.Rád pomáhaš druhým? Absolvuj program community services a tvojou profesiou bude zlepšovať život ľuďom naokolo.Svet módy je prepojením krásy, biznisu a dizajnu. Seneca ťa v rámci tohto programu naučí, ako prekročiť hranice a zažiariť vo svete módy.Splň si svoje sny, rozvíjaj svoje skills a buď profíkom v zdravotnej starostlivosti. Pomôž tým, ktorí to potrebujú.Na tomto programe zas získaš všetky potrebné vedomosti na to, aby si sa stal lídrom v cestovnom ruchu!Zaujíma ťa digitálny svet? Sú ti pojmy ako softvér či hardvér blízke? Potom je tento program ako stvorený pre teba a uplatnenie v pracovnom živote po absolvovaní Seneca college i omnoho jednoduchšie.Po skončení tohto programu budeš v oblasti verejnej správy, práva a zákonov ako doma!Ide o všeobecné univerzitné vzdelávanie, ktoré ťa naštartuje a ukáže správnu cestu v tvojom ďalšom vzdelávaní.Máš množstvo nápadov, ako rozbehnúť niečo nové a jedinečné? Založiť si vlastnú značku je dnes v kurze. Odbor ti ponúka najmodernejšie metódy školenia a prepojenie teórie a praxe je na skutočne vysokej úrovni!Médiá hýbu dnešným svetom a keď aj ty rád využívaš svoju kreativitu a rád formuješ príbehy, o ktorých sa ľudia budú verejne rozprávať, už nemáš viac nad čím rozmýšľať. Tento program čaká práve na teba!Na tomto špeci programe získaš spôsobilosť a podnikateľské zručnosti, aby si bol jedinečný a vynikol v kreatívnom priemysle Severnej Ameriky.Zdravý životný štýl je čoraz viac “IN” a môžeš potvrdiť, že oslovil aj teba? Štúdium tohto programu môže byť tvojou správnou cestou k tomu, aby si robil to, čo ťa skutočne napĺňa.Miluješ vedu? Posuň jej hranice o krok vpred a môžeš dosiahnuť pozitívny vplyv na životné prostredie a život okolo teba.V rámci letných programov Senecy máš jedinečnú príležitosť učiť sa od odborníkov z praxe, ktorí sú súčasťou vzdelávania na škole. Počas celého kurzu intenzívne rozvíjaš svoje znalosti a po ukončení letnej školy získaš certifikát.

Škola ponúka taktiež mnoho part-time programov, kde môžeš študovať language, business, education alebo humanities a mnoho ďalších programov, ktoré sa dajú študovať i online. Seneca má svoje brány otvorené aj pre zahraničných študentov. Práve ich výpovede ťa môžu presvedčiť o tom, že spraviť prvý krok sa naozaj vyplatí, ako sa to oplatilo Jameelovi, absolventovi Art & Science programu:

work and study in seneca toronto

Ak sa chceš aj ty priradiť k úspešným študentom Torontskej Seneca college, neváhaj napísať na info@injoy.sk a radi odpovieme na všetky tvoje otázky. Let´s study abroad.

Kategórie: aktuality

Zaujal ťa program? Nezáväzná registrácia

Čítaj ďalej

Zvládneš precestovať Európu za Red Bull plechovky?

Miluješ cestovanie, no radíš sa do kategórie #BROKEASS študent? Rozumiem! Ja som v tejto situácii nonstop haha, no našla som riešenie! Dokonca je to príprava na WaTko ako stvorená! Viac

Vyhraj školné v Kanade v hodnote 10 000 dolárov!

Už po štvrtýkrát sa s nami môžeš zapojiť do súťaže o školné na vysokej škole v Kanade v hodnote 10… Viac

Čo nového v Kanade – August 2023

Práca v Kanade? Štúdium v Kanade? Emigrácia do Kanady? Počúvaj horúce novinky o aktuálnom dianí v Kanade v našom novom podcaste! Viac

10 NAJ západného pobrežia USA, ktoré musíš vidieť

Naplánuj si vlastný West Coast Roadtrip! Tu je našich 10 NAJ lokalít, ktoré by si mal vidieť. Viac

© Copyright INJOY 2016-2024