PRÁCA A ŠTÚDIUM V KANADE

Program Work & Study Canada ti ponúka medzinárodné vzdelanie spolu s pracovnými možnosťami. Žiadna kvóta a predsa pracovné víza od prvého dňa vstupu do Kanady!

praca a studium v kanade

O PROGRAME WORK & STUDY KANADA

Program WORK & STUDY KANADA je pre tých, ktorí sa chcú ďalej rozvíjať a zainvestovať do svojej budúcnosti. Okrem toho, že zažiješ nezabudnuteľný čas v Kanade, sa budeš vzdelávať na medzinárodnej úrovni. Vďaka tomuto programu získaš kvalifikáciu v obore, ktorý sa rozhodneš študovať, a tak bude pre teba ľahšie sa v Kanade uplatniť. Ďalší benefit, ktorý vďaka štúdiu získaš sú pracovné víza a skvelá referencia, ktorá ti bude pri hľadaní práce v Kanade len výhodou. Program nemá žiadnu kvótu a je možné sa prihlásiť celoročne. Môže ho využiť takmer každý koho láka Kanada, keďže je vekovo neobmedzený.

Polovica programu je zameraná na study a polovica na work Dĺžku programu si určíš sám, minimálna doba kombinácie work and study je pol roka.

praca a studium v kanade

PODMIENKY ÚČASTI

 • chcieť sa učiť a ďalej sa rozvíjať
 • vek od 18 rokov do 40 rokov
 • anglický test vybranej školy
 • motivačný list – prečo chceš študovať daný odbor na vybranej škole + doterajšie skúsenosti
 • komunikatívna úroveň angličtiny (skype interview)
 • finančné krytie (školné, výdavky na živobytie, spiatočná letenka)
praca a studium v kanade

O MOŽNOSTIACH ŠTÚDIA

Všetky školy, s ktorými v Kanade spolupracujeme a ponúkajú program work and study sú COLLEGES, čo si môžeš predstaviť ako alternatívu našich vyšších odborných škôl. Dĺžka programu je najčastejšie jeden rok, avšak je možnosť vycestovať aj na kratšie alebo dlhšie obdobie.

Vďaka širokej škále škôl, s ktorými spolupracujeme si môžeš vybrať, to, čo ťa naozaj baví a v čom by si chcel získať pracovné skúsenosti v Kanade. V ponuke sú odborné kurzy ako  hospitality, business management, international trade, IT, project management alebo social media management. Ak ťa baví šport a hory, potom si určite vyberieš z kurzov ako horský vodca, lyžiarsky alebo snowboardový sprievodca. Taktiež sa môžeš zdokonaliť vo fotografii a strihaní adrenalínových filmov.

Na výber je diplomované alebo certifikované štúdium. Prihlásiť sa môžeš kedykoľvek v priebehu roka, nástup do školy je individuálny a závisí od nástupných dní vybranej školy.

praca a studium v kanade

O PRÁCI

Výhodou tohto programu je možnosť získať pracovné víza už od prvého dňa ako vstúpiš do Kanady a pracovať môžeš aj popri škole, kedy sa pracuje na part-time, teda 20 hodín týždenne a po ukončení štúdijnej časti sa pracuje na full-time, teda 40 hodín týždenne. Program ďalej ponúka možnosť spojiť štúdium priamo s praxou, pretože škola ti môže pomôcť nájsť prácu v odbore, ktorý tam študuješ. S počtom skúseností a úrovňou tvojej angličtiny rastie aj šanca, nájsť si čo najlepšiu prácu. Výber konkrétnej práce závisí tiež na tvojej úrovni angličtiny a predošlých pracovných skúsenostiach. Čím dlhšie študuješ v Kanade, tým lepšiu prácu si môžeš nájsť.

CHCEM VEDIEŤ VIAC
praca a studium v kanade

MOŽNOSTI ŠTIPENDIA

Na to, aby si zvládol štúdium po finančnej stránke, ti pomôžeme získať štipendium. Stačí, ak nám zašleš svoj životopis a absolvuješ s našou agentúrou a tvojou budúcou školou Skype interview, na ktorom nám porozprávaš o svojich doterajších štúdijných a pracovných skúsenostiach a záujmoch.

POZRI SI VIDEO

…a zisti ako sa žije Slovákom v Kanade vďaka programu Work & study Canada.

PARTNERSKÉ ŠKOLY
 • 7 ILSC7 ILSC
 • 5 ILAC5 ILAC
 • 6 canadian college6 canadian college
 • 18 Whistler Adventure School18 Whistler Adventure School
 • 19 SELC19 SELC

CANADIAN COLLEGE

Medzinárodne a na vysokej úrovni? Jednoznačne na Canadian College!

O tom, že si sa na svojej ceste do Kanady rozhodol pre naozaj dobrého partnera svedčí aj fakt, že spolupracujeme len s tými najlepšími. Súkromná škola v centre Vancouvru ti okrem kvalitného štúdijno-pracovného pobytu ponúka aj moderné učebne a medzinárodnú úroveň. Na výber máš medzinárodný obchod, turizmus, Project Management, IT či Social Media. Dĺžka kurzov sa líši a na študijno-pracovné víza môžeš vycestovať aj na viac ako rok.

International recognized Canadian College has so much to offer!

POZRI SI ŠKOLU

ILAC

Študuj na najlepšej škole angličtiny v Severnej Amerike.

International Language Academy of Canada – ILAC je najväčšia a najrýchlejšie rozvíjajúca sa škola v Kanade. Počas 15-tich rokov svojho pôsobenia získala mnohé ocenenia, ktoré len upevnili jej prestíž. Škola okrem výučby angličtiny ponúka aj program Work and Study – Servis Excellance, ktorý je zameraný na business, podnikanie alebo manažérske zručnosti. Nielenže sa zdokonalíš vo svojom obore, ale vedomosti môžeš rovno využiť aj v praxi.

Dream to open a business? Go for it, and take the first step!

POZRI SI ŠKOLU

WHISTLER ADVENTURE SCHOOL

Viete čo znamená slovo adventure? Whistler Adventure School!

Máš rád prírodu, hory a adrenalín? Rád by si spoznal to, čo sa bežnému študentovi len tak nepodarí? Whistler Adventure School je potom pre teba tá správna voľba spolu so štipendiom, ktoré môžeš teraz získať! Nachádza sa priamo vo Whistler Village, kde môžeš skĺbiť vzdelanie spolu so športom a nádhernou prírodou. Na svoje si tu prídeš aj v prípade, že sa na prírodu rád pozeráš spoza fotoaparátu alebo kamery. Lyžovanie, snowboardovanie, turistika ale aj fotografovanie. Niekto o tom číta, ty to môžeš zažiť!

Go for it, because this it too good to miss it!

POZRI SI ŠKOLU

SELC

Bohatá história austrálskej školy už aj v Kanade!

SELC Career College začal písať svoju históriu pred 27 rokmi v meste Sydney, skadiaľ sa postupne presunula až do Vancouvru. Špecializuje sa na program Work and Study, v rámci ktorého ponúka Business Dynamics. Škola má flexibilné nástupné dátumy a štúdium si môžeš nastaviť podľa seba. Okrem toho, že sa zdokonalíš v jazyku, cestovnom ruchu, turizme či podnikaní, získaš aj referencie, ktoré ti budú v hľadaní práce v Kanade len výhodou.

Get the real Canadian Business Experience!

POZRI SI ŠKOLU

ITD CANADA COLLEGE

Hľadáš smer, kde sa môžeš technicky alebo umelecky rozvinúť?
Hľadáš správne! ITD je škola nachádzajúca sa vo Vancouvri, ktorá funguje na trhu od roku 1999. Vďaka širokej škále netradičných kurzov je obľúbenou voľbou najmä pre ľudí, ktorí chcú študovať a rozvíjať sa v umelecko – technických smeroch. IDT škola sa delí podľa odborov na School of Hospitality, School of Business, School of IT alebo populárnu School of Art. Je z čoho si vybrať!
Broaden your oportunities and enroll Institute of Technology, Developement and Management!
POZRI SI ŠKOLU

SENECA COLLEGE

Seneca College je škola nachádzajúca sa v oblasti Great Toronto Area, kde má sedem veľmi moderných a vybavených kampusov. Škola má mnoho výhod, nielen čo sa týka vybavenia, ale aj samotného vzdelania. Možnosť výberu širokej škály štúdijných programov, certifikovaných a diplomovaných programov, kombinácia štúdia s prácou až po on-line kurzy, to všetko Senca College ponúka!
Seneca offers more than an education!
POZRI SI ŠKOLU

GLOBAL VILLAGE CALGARY

Keď brána skalnatých hôr či olympíjske mesto, tak jazyková škola GV Calgary!

Aj ty môžeš študovať v štvrtom najväčšom kanadskom meste na jazykovej škole GV Calgary. Priateľská komunita, vysoká kvalita života, nádherná príroda a k tomu viac ako 300 dní slnečného svitu ročne. Ešte stále váhaš? Calgary ako ekonomické centrum a miesto mladých ľudí ti prinesie nie len nové priateľstvá. Široká ponuka jazykových kurzov a k tomu medzinárodné spoločenstvo ťa musia presvedčiť a povieš áno. Áno, ktoré ti prinesie nie len znalosť angličtiny, priateľstvá, ale spoznáš prírodu i svetovo preslávené miesto BANFF v majestátnych skalnatých horách. Stačí to len vysloviť.

Do or do not. There is no try. Only do!

POZRI SI ŠKOLU

ARBUTUS COLLEGE

Štúdium na jednej z najlepších súkromných škôl v Kanade? Say YES! 

Arbutus College patrí medzi elitné školy vo Vancouveri. Ak ťa zaujíma štúdium obchodu, cestovného ruku, medzinárodného obchodu či komunikácie, toto miesto je pre teba ako stvorené. Na škole sa spája komunikácia a profesionálny akademický prístup, vďaka ktorým sa tvoje zručnosti a znalosti stanú na dnešnom trhu nenahraditeľnými. Okrem toho ide o štúdium v multikultúrnom prostredí, kde tvojim spolužiakom môže byť chalan z Maroka či Latinskej Ameriky. Výsledkom tvojho snaženia môže byť certifikát či profesionálny diplom.

Take a chance and become one of the best! 

POZRI SI ŠKOLU

SAIT – Southern Alberta Institute of Technology

Láka ťa Calgary? Southern Alberta Institute of Technology ti ponúka široké spektrum odborov v škole s 50 ročnými skúsenosťami. 

SAIT, najväčšia škola v Calgary, ti pomôže pripraviť sa na “real world” v ôsmych pracovných odvetiviach. Rovnako podporuje aj poškolské aktivity a podporuje pestrý študentský život, s možnosťou rekreácie vo wellnesse, kde máš možnosť navštevovať fitness hodiny a udržať sa vo forme. Hlavný campus ti taktiež poskytne bezpečné ubytovanie s perfektnou dostupnosťou do obchodov, reštaurácii a blízko k pracovným príležitostiam. Chceš tvoriť mobilné aplikácie, stať sa žurnalistom alebo byť asistentom v medickom laboratóriu? SAIT je ta spávna volľba!

Learn from industry to lead industry!

POZRI SI ŠKOLU

IBT COLLEGE – Business – Travel and Tourism – Technology

Vieš si predstaviť štúdium spojené s prácou v kanadskom New York-u?

IBT College  v uptown-e Toronta, ti ponúka možnosti štúdia spojeného s prácou v tvojom odbore. Škola ti ponúka 13 rôznych programov od Information Technology až po Business Management a Entrepreneurship s individuálnym prístupom. Učiť ťa budú “leaders” v obore a vďaka nim máš jedinečnú možnosť stať sa “jedničkou” a získať svoj DREAM JOB!!!

Built your future at IBT COLLEGE!

POZRI SI ŠKOLU

  ODBORNÉ KURZY

  • od 1 750 CAD od 6 mesiacov
  • ceny sa líšia v závislosti od školy a dĺžky pobytu
  • poplatok za víza 125 CAD
  • ubytovanie cca 300 – 800 CAD
  • poistenie, letenky, strava

  COLLEGES

  • od 3 000 CAD od 28 týždňov
  • 1 rok od 5 000 CAD
  • poplatok za víza 125 CAD
  • ubytovanie cca 300 – 800 CAD
  • poistenie, letenky, strava

CHCEM VEDIEŤ VIAC

Ak chceš viac informácii, napíš na info@injoy.sk alebo zavolaj na 0907 445 938.

REFERENCIE

Som medzinárodný študent a pracujem na jachte. Vancouver je pre mňa úžasné mesto v znamení športu, hôr a pláží. Celé je to super skúsenosť na ktorú je sa ľahké dostať!

Moje štúdium trvalo tri mesiace. Učitelia boli perfektní, hrali sme množstvo hier. Pol rok v Kanade mi priniesol množstvo zážitkov, na ktoré nikdy nezabudnem!

Prvú prácu som získala čistou náhodou! Boli so mou spokojný, tak mi ponúkli ďalšie miesto. Pracovali tam ľudia z celého sveta, atmosféra bola úžasná. Tento pol rok ma veľmi zmenil - menej sa hanbím, som otvorenejšia a dokážem si viac užívať život!

Možnosť stráviť mesiac v Kanade na škole ILAC v Toronte prišla z čistého neba. Vyhral som súťaž ANGLIČTINÁR ROKA 2014. Ešte nikdy som nebol v zámorí a už vôbec nie na tak dlhý čas. Býval som rodine, zažil som úžasnú atmosféru mesta, stretol som ľudí z celého sveta a profesionálnych učiteľov!

Táto stránka využíva cookies pre optimalizáciu výkonu a marketing. Viac informácií Súhlasím