(Po-Pi: 9 - 17)

Počúvaj podcast s klientom Martinom, ktorý študoval práve na ILAC International College:

Welcome to ILAC

Študuj odbory ako

administrácia

Service Excellence for Business

odbory už od 3300€ 6800€ (kompletný cenník odborov 2022)

Máš ambíciu stať sa úspešným profesionálom v oblasti „customer service“ ? V tom prípade je tento program pre teba ako stvorený. Nauč sa základné zručnosti vedenia firmy, plánovania v kanadskom prostredí a ako bonus si vyšperkuješ angličtinu na úplne iný level. V tomto programe máš dokonca možnosť využiť tzv. CO-OP, čo znamená, že počas tohto obdobia budeš praktizovať zručnosti, ktoré si sa naučil v škole. Je to super príležitosť aj na nadobudnutie nových kontaktov v rámci tvojho odvetvia.

V tomto obore ťa čakajú kurzy ako: Human Resources, Leadership, Hospitality a Event Planning.

 

idea innovations

Sales & Marketing

odbory už od 45008200€ (kompletný cenník odborov 2022)

Tu nadobudneš všetky potrebné zručnosti na to aby si mohol hrať vedúcu úlohu v dnešnom konkurenčnom obchodnom prostredí. Tento program kombinuje najnovšie trendy v oblasti predaja a marketingu s praktickými skúsenosťami, ktoré ti pomôžu precvičiť všetky nadobudnuté skills priamo v teréne.

 Tu očakávaj kurzy ako Professional Communications, Organizational Behaviour, Project Management, Social Media and Digital Marketing, Brand Promotion alebo aj Professional Sales.

 

business

 Bussiness Administration

odbory už od 47509500€ (kompletný cenník odborov 2022)

Láka ťa byť súčasťou biznis sveta? V tom prípade si môžeš vďaka tomuto kurzu vybudovať veľmi solídny základ vedomostí a zručností potrebných na kariéru v Bussiness Administration, vrátane pochopenia ako organizácie fungujú či ako riešiť obchodné problémy.

Tento program zahŕňa kurzy vo všetkých oblastiach Bussiness cez interpersonálnu komunikáciu až po obchodnú analýzu.

 

rontgen ok

Health Care Administration

odbory už od 5800€ 11600€ (kompletný cenník odborov 2022)

Dobre a efektívne vedená kancelária v lekárskej praxi, na zubnej klinike alebo v inom zdravotníckom prostredí je rozhodujúca pre úspech a kvalitu v poskytovaní zdravotníckych služieb. V tomto programe sa naučíš všetky aspekty zdravotnej starostlivosti vrátane lekárskej terminológie, bežných administratívnych postupov, ale aj napríklad ako sa vysporiadať s problémami poskytovania služieb zákazníkom.

Čakajú ťa kurzy Health Care Communication, Health Care Administration, Digital Marketing for Health Care, Medical Terminology Anatomy and Physiology a množstvo ďalších.

kanada študent

Za najvýhodnejšie ceny

Využi jedinečnú príležitosť a študuj na ILAC za historicky najnižšie ceny! Napíš nám a informuj sa o aktuálnych cenách študijného programu, ktorý ťa zaujíma.

Zľavy a štipendiá až 50% zo školného!canadian leaf

 

Čo ti štúdium na ILAC prinesie?

Vzdelanie na svetovej úrovni

Prax v obore

Uznávaný certifikát/diplom

Kontakty z celého sveta

Campusy vo Vancouveri a v Toronte

vancouver

Škola vo Vancouveri je situovaná v centre mesta a napriek tomu v prírode so skvelou dostupnosťou zo všetkých častí mesta. Moderne vybavený campus ti poskytne tie najlepšie podmienky k štúdiu. Okolitá príroda ponúka bohaté športové vyžitie – vodné športy, turistika, cyklistika, jogging. Výlety do okolitých národných parkov sú na dosah MHD!

toronto

Škola v Toronte je umiestnená v samotnom centre mesta so skvelou dostupnosťou neďaleko stanice metra  a v blízkosti mnohých reštaurácií, kaviarní, obchodov a divadiel. Trendový campus sa nachádza v štvrti Yorkville – obľubenej kanadskými celebritami. Z Toronta to máš na skok na Lake Ontario alebo Niagarské vodopády.

 

study english language

Slabá angličtina?

Na Ilac žiadny problém! Svoje štúdium môžeš začať jazykovým kurzom, ušitým na mieru pre tvoj študijný odbor a tvoje potreby. Začať ho môžeš kľudne online formou tu na Slovensku a dokončiť ho môžeš v Kanade.
Prečítaj si o jazykovom kurze v Kanade tu

Radi ti poskytneme viac informácii o ubytovaní, poistení, doprave, letenkách a pomôžeme ti aj s prácou, ktorú si môžeš vybrať z nášho katalógu pracovných pozícií.

canadian leaf

Zaujal ťa program? Nezáväzná registrácia

Máš nejaké otázky?

Kontaktuj koordinátora programu:

Norbert Dzemjan

Norbert Dzemjan

Koordinátor programu

+421 948 277 413

norbert.dzemjan@injoy.sk

Napíš nám

Alebo nám rovno
napíš či zavolaj
+421 907 445 938

    Kliknutím na tlačítko odoslať beriem na vedomie nevyhnutné spracovanie osobných údajov (viac informácií)    © Copyright INJOY 2016-2024