(Po-Pi: 9 - 17)

Working holiday pool 2017 otvorený

Zdravíme kanadských priateľov, ktorí ešte stále netušia, ako sa dá vycestovať do Kanady, ale aj tých, ktorí už sú zaradení v pool-e a čakajú čo sa bude diať ďalej.
Už niekoľko rokov sa vďaka kanadskej vláde vie dostať niekoľko stoviek Slovákov do tejto inšpirujúcej krajiny s nádhernou prírodou, priateľskými obyvateľmi a funkčnou ekonomikou.

Neváhaj, vytvor si profil a zapoj sa do pool-u aj ty! Čím skôr sa do poolu zaradíš, tým sú tvoje šance na získanie víz vyššie. Žrebovanie totiž prebieha vo viacerých kolách, tak prečo sa ukrátiť o niektoré zo žrebovaní?!
Ak si nie si istý ako na to, TU nájdeš presný návod. Čím skôr to urobíš, tým väčšie šance máš, keďže sa bude žrebovať každý týždeň, až kým sa kvóta neminie. Presný dátum začiatku žrebovania ešte nepoznáme, ale práve preto pripravujeme pre teba pravidelný TÝŽDENNÝ UPDATE o IEC – International Experience Canada, kde vždy nájdeš čerstvé novinky o programoch Working Holiday a Young Professional z prvej ruky.
Preto ak stále snívaš o vycestovaní do Kanady za prácou, dobrodružstvom a novými možnosťami, teraz je ten najlepší čas na to, aby si svoje sny začal realizovať! Sleduj naše aktívne social media, aby ti neušli ani ďalšie TOP infošky!

Tagy článku: #Kanada#práca

Kategórie: aktuality

Zaujal ťa program? Nezáväzná registrácia

Čtěte dále

US Embassy ultimate survival guide

Aj ty máš už o pár dní pohovor na americkej ambasáde? Pripravili sme pre teba krátky, ale originálny US Embassy Survival Guide k úspešnému zvládnutiu pohovoru s americkou konzulkou v Bratislave. Viac

Čo nového v Kanade – Február 2023

Práca v Kanade? Štúdium v Kanade? Emigrácia? Počúvaj horúce novinky o aktuálnom dianí a celkovej situácii v krajine javorového listu…. Viac

Čo nového v Kanade – Október 2022

Práca v Kanade? Štúdium v Kanade? Emigrácia do Kanady? Počúvaj horúce novinky o aktuálnom dianí v Kanade v našom novom podcaste! Viac

Kto vyhral štúdium v Kanade v hodnote 6000€?

Kto vyhrá štúdium v Kanade v hodnote 6000€? Zahlasuj za svojho favorita v tomto článku! Viac

Chceš zasielať články
z nášho Blogu?

Kliknutím na tlačidlo odoslať beriem na
vedomie nevyhnutné spracovanie osobných údajov.

© Copyright INJOY 2016-2023