(Po-Pi: 9 - 17)

Working holiday pool 2017 otvorený

Zdravíme kanadských priateľov, ktorí ešte stále netušia, ako sa dá vycestovať do Kanady, ale aj tých, ktorí už sú zaradení v pool-e a čakajú čo sa bude diať ďalej.
Už niekoľko rokov sa vďaka kanadskej vláde vie dostať niekoľko stoviek Slovákov do tejto inšpirujúcej krajiny s nádhernou prírodou, priateľskými obyvateľmi a funkčnou ekonomikou.

Neváhaj, vytvor si profil a zapoj sa do pool-u aj ty! Čím skôr sa do poolu zaradíš, tým sú tvoje šance na získanie víz vyššie. Žrebovanie totiž prebieha vo viacerých kolách, tak prečo sa ukrátiť o niektoré zo žrebovaní?!
Ak si nie si istý ako na to, TU nájdeš presný návod. Čím skôr to urobíš, tým väčšie šance máš, keďže sa bude žrebovať každý týždeň, až kým sa kvóta neminie. Presný dátum začiatku žrebovania ešte nepoznáme, ale práve preto pripravujeme pre teba pravidelný TÝŽDENNÝ UPDATE o IEC – International Experience Canada, kde vždy nájdeš čerstvé novinky o programoch Working Holiday a Young Professional z prvej ruky.
Preto ak stále snívaš o vycestovaní do Kanady za prácou, dobrodružstvom a novými možnosťami, teraz je ten najlepší čas na to, aby si svoje sny začal realizovať! Sleduj naše aktívne social media, aby ti neušli ani ďalšie TOP infošky!

Tagy článku: #Kanada#práca

Kategórie: aktuality

Zaujal ťa program? Nezáväzná registrácia

Čítaj ďalej

Zvládneš precestovať Európu za Red Bull plechovky?

Miluješ cestovanie, no radíš sa do kategórie #BROKEASS študent? Rozumiem! Ja som v tejto situácii nonstop haha, no našla som riešenie! Dokonca je to príprava na WaTko ako stvorená! Viac

Vyhraj školné v Kanade v hodnote 10 000 dolárov!

Už po štvrtýkrát sa s nami môžeš zapojiť do súťaže o školné na vysokej škole v Kanade v hodnote 10… Viac

Čo nového v Kanade – August 2023

Práca v Kanade? Štúdium v Kanade? Emigrácia do Kanady? Počúvaj horúce novinky o aktuálnom dianí v Kanade v našom novom podcaste! Viac

10 NAJ západného pobrežia USA, ktoré musíš vidieť

Naplánuj si vlastný West Coast Roadtrip! Tu je našich 10 NAJ lokalít, ktoré by si mal vidieť. Viac

© Copyright INJOY 2016-2024