International Experience Canada 2018 | Novinky pre Slovákov

Sezóna kanadských pracovných víz pre rok 2018 je spustená! Zaujímajú ťa aktuálne info zo sveta IEC – International Experience Canada? Si na správnom mieste. Každý týždeň ti na tejto stránke prinášame najnovšie updaty, čísielka, kvóty, pozvánky, všetko čo zistíme medzi prvými!

AKTUÁLNE 

 

UPDATE žrebovania IEC! Ďalších 20 kandidátov obdrží očakávanú Invitation to apply. Ukazujú tak výsledky piatkového žrebovania International Experience Canada. Stav poolu je teda ku dňu 19.1. nasledovný: 527 kanditátov pre Working Holiday a 52 pre Young Professionals. Voľných miest ostáva: 43 (working holiday), (young professionals). Stále si na email neobdržal Invitation to apply? Kontaktuj nás a informuj sa o ďalších možnostiach, ako pracovať alebo žiť v Kanade. Ak si už pozvánku obdržal ale máš nejaké nejasnosti ohľadom aplikácie, neriskuj prepadnutie víz a tiež sa obráť na nás. My ti s našimi bohatými skúsenosťami pomôžeme splniť si svoj javorový sen. Takisto ti môžme dohodnúť prácu už tu zo Slovenska a ty tak môžeš vycestovať rovno „na hotové“. Neváhaj nás kontaktovať na info@injoy.sk .
Na to, aby si sa vôbec zaradil do žrebovania o kanadské pracovné víza, je potrebné sa zaradiť do poolu, návod nájdeš TU. Ak si už v poole, pozvánka na žiadosť o pracovné víza, ti môže prísť kedykoľvek po spustení žrebovania.
Dostávaj každotýždenný UPDATE o žrebovaní priamo do emailu!

ŽREBOVANIE WORKING HOLIDAY:

Kandidáti v poole: 527 ku dňu 19.1.2018
Spracované pozvánky na víza: 384
Voľné miesta: 43

ŽREBOVANIE YOUNG PROFESSIONALS:

Kandidáti v poole: 52 ku dňu 19.1.2018
Spracované pozvánky na víza: 53
Voľné miesta: 8


POOL STATUS:

  • prihlasovanie sa do poolu pre rok 2018 je otvorené

 

KAPACITA

miest pre Slovensko pre rok 2018:

  • Working Holiday víza: 315
  • Young Professionals víza: 30
  • International CO – OP víza: 5

 


Nechce sa ti čakať? Pracovno-študijné víza môžeš mať v pase za dva – tri mesiace.

VIAC INFO O WORK AND STUDY KANADA

Táto stránka využíva cookies pre optimalizáciu výkonu a marketing. Viac informácií Súhlasím