(Po-Pi: 9 - 17)

Všetky VanCity uličky vedú do (brutus) Arbutus College

Predstav si, že študuješ v centre Vancouveru a všade to je na skok – za kamošmi, na longboard, so spolužiakmi na pláž, alebo len tak s knihou a kávou do parku. Nič, čo sa deje v centre mesta ti nemôže ujsť. Žiadne dlhé cesty do školy a zo školy. Áno, je to možné! Predstavujeme ti ďalšiu perfektnú školu v centre Vancouveru! Arbutus College je síce menšia, ale kvalitou a portfóliom programov určite nezaháľa.

Vo Vancouveri nájdeš všetko, na čo si len spomenieš. Hory, lesy, oceán, mrakodrapy. Obrovský park priamo v downtowne, kde sa po škole môžeš poriadne vychillovať a nabrať novú energiu. Poďme si však povedať niečo viac o tejto útlej college priamo v centre mesta.Arbutus college je jedinečná svojimi odbornými študijnými programami, ktorých súčasťou sú samozrejme aj vyučujúci z praxe. Okrem takýchto hodín s odborníkmi, študenti škôl získajú cenné pracovné skúsenosti už počas štúdia, a to vďaka tomu, že college umožňuje počas štúdia pracovať až 20 hodín týždenne. Vieš v čom je táto college najviac top? Prevádzkujú tzv. študentský servis. So všetkým ti pomôžu, slovo problém naozaj nepoznajú a dokonca ti pomôžu nájsť aj vhodnú prax pre teba! That´s great!

Škola sa nachádza v centre mesta. Všetko potrebné, máš na dosah ruky. Kaviarní, reštaurácií či barov nájdeš v jej blízkom okolí naozaj stovky! Ideálne miesto na spoznávanie sa s ďalšími international študentmi, čo na to povieš? Po Kanaďanoch sú druhou najväčšiu skupinou študenti z Japonska a Kórei a hneď za nimi sme my Európania. Štúdium na vysokej škole v Kanade je ideálny spôsob ako získať tie najlepšie knowledge, prepojiť ich s praxou a získať kontakty na ľudí z celého sveta.

Na výber je niekoľko programov, ktoré majú rôznu dĺžku štúdia a po ich ukončení získaš zaslúžený diplom alebo certifikát. Okrem toho, že to aj v tvojom CV bude vyzerať zaujímavejšie ako s part-time jobom zo Slovenska, otvorí ti to ďalšie brány do veľkého sveta 😉 Kurzy trvajú od 3 až do 24 mesiacov. Arbutus college ponúka tzv. co-op programy, čo je kombinácia štúdia s prácou. Tak čo, na ktorý program sa prihlásiš? 😉

  • Business Management (3 mesačný program štúdia, 6 mesiacov štúdium + 6 mesiacov co-op, 12 mesiacov štúdium + 12 mesiacov co-op)
  • Marketing (3, 6, 12 mesačný program štúdia, 12 mesiacov štúdia + 12 mesiacov co-op)
  • Hospitality Management (3 mesiace štúdium +3 mesiace praktikum, 6 mesiacov, 6 mesiacov štúdium+6 mesiacov co-op, 12 mesiacov štúdium, 12 mesiacov štúdium+12 mesiacov co-op, 20 mesiacov štúdium, 20 mesiacov štúdium +12 mesiacov co-op)
  • International trade (3, 6, 12 mesačný program štúdia, 12 mesiacov štúdia + 12 mesiacov co-op)

Obrovskou výhodou je, že pracovať môžeš stále, aj počas prázdnin! Okrem odborných programov sa môžeš prihlásiť aj na kurz angličtiny. The perfect start! Čo o Arbutus college hovorí, už úspešný absolvent, Mio z Japonska?

Stať sa na niekoľko mesiacov Kanaďanom, získať tie najlepšie skills môžeš aj ty cez program WORK AND STUDY KANADA. Stačí len chcieť, nebáť sa a vyskúšať si život v tejto nádhernej krajine!

Zaujal ťa program? Nezáväzná registrácia

Čítaj ďalej

Vyhraj školné v Kanade v hodnote 10 000 dolárov!

Už po štvrtýkrát sa s nami môžeš zapojiť do súťaže o školné na vysokej škole v Kanade v hodnote 10… Viac

Čo nového v Kanade – August 2023

Práca v Kanade? Štúdium v Kanade? Emigrácia do Kanady? Počúvaj horúce novinky o aktuálnom dianí v Kanade v našom novom podcaste! Viac

10 NAJ západného pobrežia USA, ktoré musíš vidieť

Naplánuj si vlastný West Coast Roadtrip! Tu je našich 10 NAJ lokalít, ktoré by si mal vidieť. Viac

US Embassy ultimate survival guide

Aj ty máš už o pár dní pohovor na americkej ambasáde? Pripravili sme pre teba krátky, ale originálny US Embassy Survival Guide k úspešnému zvládnutiu pohovoru s americkou konzulkou v Bratislave. Viac

© Copyright INJOY 2016-2023