Videl som v Kanade čierneho medveďa aj tridsať tuleňov 😉

Minule nám Filip porozprával o tom, ako si v Kanade počas programu Working Holiday našiel prácu a opäť nás presvedčil o tom, že naši klienti sú šikovní a že sa vo svete nestratia. Tentokrát sa dozviete o jeho prvých veľkých zážitkoch.

Hoci má Filip za sebou len prvý mesiac, má pocit, že je tam už polroka. Jeho prácu si šéf cení natoľko, že ho raz po práci zobral na loď.

so-sefom-na-lodi-v-kanade

medved-v-kanade

Do budúcna si plánuje dokonca urobiť kurz na menšiu loď pleasure craft boat. Za ďalší veľký zážitok Filip považuje firemnú akciu, kedy boli po práci s kolegami hrať golf. Svoju prvú golfovú skúsenosť hodnotí pozitívne, hoci loptičky takmer vždy skončili v lese.
 Už na začiatku svojho pobytu stretol vo Vancouveri dvoch Slovákov a Čecha. Išli spolu na ostrov, kde spali vonku, jedli ustrice a grilovali mušle na pláži. Prekvapilo ho mesto Vancouver, pretože bolo na jednej strane pekné, no na druhej nudné.

grilovanie-na-plazi-v-kanade

Už čoskoro nám Filip porozpráva aj o tom, čo ho na Kanaďankách šokovalo. Zatiaľ mu v jeho kanadskom dobrodružstve držíme palce!

stay-IN2

Tagy článku: #Kanada#práca

Kategórie: rozhovory

Zaujal ťa program? Nezáväzná registrácia

Čítaj ďalej

Klient Martin a jeho kanadský Work & Study príbeh

Klient Martin a jeho program Work & Study Canada. Vypočuj si Martinov príbeh v našom novom podcaste a poď aj ty študovať do Kanady! Viac

Čo nového v Kanade (celoročné zhrnutie) – December 2021

Práca v Kanade? Štúdium v Kanade? Ako to bolo v roku 2021 a ako to bude ďalší rok? Počúvaj horúce… Viac

Klientka Miška a jej kanadský Work & Study príbeh

Klientka Miška ťa v našom rozhovore zavedie do krajiny javorového listu. Porozpráva ti o svojom Work and Study programe. Viac

Neskutočný príbeh Martina a Michala alebo „svet je malý“

Nie len tak sa hovorí “The world is just too small.“ Veď aké sú šance, že sa stretnú dvaja chalani z tak malého mesta, ako sú Vrútky v 300 miliónovej Amerike, úplnou, ale že úplnou náhodou? Viac

© Copyright INJOY 2016-2024