(Po-Pi: 9 - 17)

Hlasovanie spustené!!!

Kto získa najviac likov v tomto ALBUME, vyhráva 😉
Vyhráva fotka, video a blog s najväčším počtom likov. O tom, ktorú cenu získa, rozhodne počet hlasov. Nezabudnite si kliknúť na odkazy pod videami a blogmi ;).
Hlasovať môžete do 21. decembra 2015 do 9:30.

injoy-contest-2015-01

injoy-contest-2015-02

injoy-contest-2015-03

injoy-contest-2015-04

injoy-contest-2015-05

injoy-contest-2015-06

injoy-contest-2015-07

Ako každý rok, aj tentokrát sme pre vás pripravili letnú FOTO, VIDEO, BLOG súťaž!

SÚŤAŽ spúšťame od 15. augusta do 30. novembra, preto máte ešte veeeeľa času, aby ste fotili, točili a písali stories! Zúčastniť sa môže každý, kto s nami vycestoval do zahraničia, ale aj tí z vás, ktorí sa ešte len chystáte s nami vycestovať, inými slovami, naši klienti ;)..
Tentokrát nerozhodujeme o víťazoch my, ale vaši fanúšikovia. Vyhrávajú tí z vás, ktorí získajú za svoje najkrajšie fotky, crazy videá alebo zaujímavé blogy najväčší počet facebookových likov. Následne o umiestnení rozhoduje počet likov.

  • Vaše diela posielajte na našu známu adresu: info@injoy.sk
  • Do predmetu uveďte nasledovné: PHOTO/VIDEO/BLOG CONTEST 2015_PRIEZVISKO_MENO

PHOTO

Pošlite nám 3 TOP fotky, s ktorými chcete súťažiť. Myslite na to, že najkrajšie fotografie získate mnohí z vás až pri cestovaní. Plavčíci nezabúdajte, že aj naša Injoy mikina sa rada fotí 😉

VIDEO

Videám sa medze nekladú a zadanie je jasné: pripravte PROMO video programu na ktorom ste boli. Chceme vidieť vaše príbehy a vaše zážitky, z pracovného prostredia, ale najmä z cestovania a spoznávania nových kultúr! Nezabudnite, že aj naša Injoy mikina je veľká filmová staaaaar 😉

Na to aby sme mohli vaše videá zverejniť na našich stránkach, v nich nesmie byť použitá komerčná hudba, takže skúste nájisť niečo free napríklad TU.

BLOG

Čím kreatívnješie tým lepšie!! Píšte príbehy svojho života a zdieľajte ich so svetom. Možno práve vďaka vášmu príbehu vycestuje niekto do zahraničia! Viac o tom ako a kde písať blogy nájdete na tomto linku. Ak nechceš mať svoj vlastný blog, pošli nám svoj príbeh spolu s pár fotkami do mailu/wordu/poštovým holubom ;)… a my tvoj príbeh uverejníme na našich stránkach.

Tí z vás, ktorí ste nám už zasielali svoje príspevky s pozdravmi (veľmi sa tešíme, že na nás myslíte!), prosím pošlite nový mail/predmet správy/s vybranými 3 – mi fotkami/videom/blogom jednak, aby sme vedeli, že chcete byť zapojení do súťaže a aby sme presne vedeli s ktorými fotkami/blogmi/videami.

Tešíme sa na vaše zážitky!!!

stay-IN2

Tagy článku: #injoy#súťaže

Kategórie: aktuality

Zaujal ťa program? Nezáväzná registrácia

Čtěte dále

Čo nového v Kanade – Október 2022

Práca v Kanade? Štúdium v Kanade? Emigrácia do Kanady? Počúvaj horúce novinky o aktuálnom dianí v Kanade v našom novom podcaste! Viac

Kto vyhral štúdium v Kanade v hodnote 6000€?

Kto vyhrá štúdium v Kanade v hodnote 6000€? Zahlasuj za svojho favorita v tomto článku! Viac

Podcast: Austrálske pracovné s študijné programy 2022 | Injoy agency

Práca a štúdium v Austrálii v jednom podcaste. Vypočuj si ako aj ty môžeš zažiť Austráliu na vlastnej koži. Viac

Čo nového v Kanade (celoročné zhrnutie) – December 2021

Práca v Kanade? Štúdium v Kanade? Ako to bolo v roku 2021 a ako to bude ďalší rok? Počúvaj horúce… Viac

Chceš zasielať články
z nášho Blogu?

Kliknutím na tlačidlo odoslať beriem na
vedomie nevyhnutné spracovanie osobných údajov.

© Copyright INJOY 2016-2022