Hlasovanie spustené!!!

Kto získa najviac likov v tomto ALBUME, vyhráva 😉
Vyhráva fotka, video a blog s najväčším počtom likov. O tom, ktorú cenu získa, rozhodne počet hlasov. Nezabudnite si kliknúť na odkazy pod videami a blogmi ;).
Hlasovať môžete do 21. decembra 2015 do 9:30.

injoy-contest-2015-01

injoy-contest-2015-02

injoy-contest-2015-03

injoy-contest-2015-04

injoy-contest-2015-05

injoy-contest-2015-06

injoy-contest-2015-07

Ako každý rok, aj tentokrát sme pre vás pripravili letnú FOTO, VIDEO, BLOG súťaž!

SÚŤAŽ spúšťame od 15. augusta do 30. novembra, preto máte ešte veeeeľa času, aby ste fotili, točili a písali stories! Zúčastniť sa môže každý, kto s nami vycestoval do zahraničia, ale aj tí z vás, ktorí sa ešte len chystáte s nami vycestovať, inými slovami, naši klienti ;)..
Tentokrát nerozhodujeme o víťazoch my, ale vaši fanúšikovia. Vyhrávajú tí z vás, ktorí získajú za svoje najkrajšie fotky, crazy videá alebo zaujímavé blogy najväčší počet facebookových likov. Následne o umiestnení rozhoduje počet likov.

  • Vaše diela posielajte na našu známu adresu: info@injoy.sk
  • Do predmetu uveďte nasledovné: PHOTO/VIDEO/BLOG CONTEST 2015_PRIEZVISKO_MENO

PHOTO

Pošlite nám 3 TOP fotky, s ktorými chcete súťažiť. Myslite na to, že najkrajšie fotografie získate mnohí z vás až pri cestovaní. Plavčíci nezabúdajte, že aj naša Injoy mikina sa rada fotí 😉

VIDEO

Videám sa medze nekladú a zadanie je jasné: pripravte PROMO video programu na ktorom ste boli. Chceme vidieť vaše príbehy a vaše zážitky, z pracovného prostredia, ale najmä z cestovania a spoznávania nových kultúr! Nezabudnite, že aj naša Injoy mikina je veľká filmová staaaaar 😉

Na to aby sme mohli vaše videá zverejniť na našich stránkach, v nich nesmie byť použitá komerčná hudba, takže skúste nájisť niečo free napríklad TU.

BLOG

Čím kreatívnješie tým lepšie!! Píšte príbehy svojho života a zdieľajte ich so svetom. Možno práve vďaka vášmu príbehu vycestuje niekto do zahraničia! Viac o tom ako a kde písať blogy nájdete na tomto linku. Ak nechceš mať svoj vlastný blog, pošli nám svoj príbeh spolu s pár fotkami do mailu/wordu/poštovým holubom ;)… a my tvoj príbeh uverejníme na našich stránkach.

Tí z vás, ktorí ste nám už zasielali svoje príspevky s pozdravmi (veľmi sa tešíme, že na nás myslíte!), prosím pošlite nový mail/predmet správy/s vybranými 3 – mi fotkami/videom/blogom jednak, aby sme vedeli, že chcete byť zapojení do súťaže a aby sme presne vedeli s ktorými fotkami/blogmi/videami.

Tešíme sa na vaše zážitky!!!

stay-IN2

Tagy článku: #injoy#súťaže

Kategórie: aktuality

Zaujal ťa program? Nezáväzná registrácia

Čítaj ďalej

Zvládneš precestovať Európu za Red Bull plechovky?

Miluješ cestovanie, no radíš sa do kategórie #BROKEASS študent? Rozumiem! Ja som v tejto situácii nonstop haha, no našla som riešenie! Dokonca je to príprava na WaTko ako stvorená! Viac

Vyhraj školné v Kanade v hodnote 10 000 dolárov!

Už po štvrtýkrát sa s nami môžeš zapojiť do súťaže o školné na vysokej škole v Kanade v hodnote 10… Viac

Čo nového v Kanade – August 2023

Práca v Kanade? Štúdium v Kanade? Emigrácia do Kanady? Počúvaj horúce novinky o aktuálnom dianí v Kanade v našom novom podcaste! Viac

10 NAJ západného pobrežia USA, ktoré musíš vidieť

Naplánuj si vlastný West Coast Roadtrip! Tu je našich 10 NAJ lokalít, ktoré by si mal vidieť. Viac

© Copyright INJOY 2016-2024