(Po-Pi: 9 - 17)

Welcome to Tamwood College:

V rámci programu Work and Study si môžeš vybrať zo širokej ponuky študijných programov. Tiež máš možnosť využiť Co-op term, čo znamená, že počas tohto obdobia budeš praktizovať zručnosti, ktoré si nadobudol v škole na konkrétnej pracovnej pozícií.

Študuj na fakultách ako

 

photographer

Hospitality & Tourism School

Láka ťa svet hotelierstva a cestovného ruchu? Po vyštudovaní tohto odboru máš kariéru v oblasti cestovného ruchu po celom svete zaručenú. Jedinečný prístup, odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami ti zabezpečia vzdelanie prepojené s praxou bez zbytočných omáčok na top úrovni.

Na výber máš odbory ako: Tourism and Hospitality, Food & Beverage Essentials

 

business

Business School

Tu získaš všetky potrebné zručnosti, ktoré budeš potrebovať na úspech vo svete biznisu či v riadení podniku na medzinárodnej úrovni. Dôraz je kladený na rozvoj kritického myslenia, komunikáciu v medzinárodnom pracovnom prostredí, organizáciu a vedenie trhu.

Na výber máš odbory ako: International Business & Management, Digital Marketing

 

administrácia

School of Technology

Život rastie každým dňom globálnejšie, konkurencieschopnejšie a digitálnejšie. Si pripravený čeliť výzvam digitálnej budúcnosti? Naštartuj svoju kariéru a buď pripravený na nové výzvy!

Na výber máš odbory ako: UI design, UX design, Web Development

startup-icon

Global Startup School

Na výber máš krátkodobé aj dlhodobé/ diplomové kurzy alebo kurzy ukončené s certifikátom.

Na výber máš odbory ako: Innovation and Entrepreneurship (Diploma), Marketing for Startups (Certificate), Managment for Startups (Certificate)

canadian leaf

 

Čo ti štúdium na Tamwood prinesie?

Vzdelanie na svetovej úrovni

Co-op - platená prax v odbore

Prax v obore

Uznávaný certifikát/diplom

Kontakty z celého sveta

„DO MORE – LEARN MORE – BE MORE!“

 Je to super variant pre ľudí, ktorí chcú študovať v meste známom pre svoj najlepší vzdelávací systém, tiež si radi vyšperkujú svoju angličtinu na úplne nový level a popritom si vyskúšajú život v jednom z miest s najlepšou životnou úrovňou.

Zahraniční študenti tiež môžu počas štúdia pracovať a získať pracovné skúsenosti. Všetky podrobné informácie o rôznych variáciách programov nájdeš TU!

 

study english language

Slabá angličtina?

Žiadny problém! Svoje štúdium môžeš začať jazykovým kurzom, ušitým na mieru pre tvoj študijný odbor a tvoje potreby. Začať ho môžeš kľudne online formou tu na Slovensku a dokončiť ho môžeš v Kanade.
Prečítaj si o jazykovom kurze v Kanade tu

Radi ti poskytneme viac informácii o ubytovaní, poistení, doprave, letenkách a pomôžeme ti aj s prácou, ktorú si môžeš vybrať z nášho katalógu pracovných pozícií.

canadian leaf

Zaujal ťa program? Nezáväzná registrácia

Máš nejaké otázky?

Kontaktuj koordinátora programu:

Norbert Dzemjan

Norbert Dzemjan

Koordinátor programu

+421 948 277 413

norbert.dzemjan@injoy.sk

Napíš nám

Alebo nám rovno
napíš či zavolaj
+421 907 445 938

    Kliknutím na tlačítko odoslať beriem na vedomie nevyhnutné spracovanie osobných údajov (viac informácií)    © Copyright INJOY 2016-2024