(Po-Pi: 9 - 17)

Aj ty tak rád scrolluješ Instagram a prezeráš si všetky tie parádne cestovateľské fotky? A vieš o tom, že tvoje leto môže vyzerať podobne? Jediné, čo k tomu potrebuješ, je odvaha! Ak ešte stále váhaš, či do tej Ameriky ísť alebo neísť, tu je 5 dôvodov, prečo to stojí za to skúsiť!

Bohatý na zážitky, nezávislý v peniazoch i rozhodovaní a scestovaný naprieč vysnívanou Amerikou.

van oceán roadtrip

Nové zážitky a medzinárodné priateľstvá

Počas práce i cestovania stretneš množstvo zaujímavých ľudí. Ich názory, energia a životné príbehy budú tvojou inšpiráciou a motiváciou ešte dlho po tom, ako sa vrátiš domov. Navyše, vďaka novým kamošom budeš mať ešte väčšiu chuť cestovať – veď povedzme si úprimne, mať nového BFF na Floride či v LA a môcť ho kedykoľvek navštíviť je celkom cool, čo myslíš?

golden gate bridge priateľstvo

Vyspeakuješ sa na level expert

Angličtina je základ a kde inde si ju vyskillovať lepšie, ako v rozhovoroch so samotnými native speakermi? Američania sa veľmi radi rozprávajú, a to ťa donúti hovoriť a nadväzovať takzvané „small talks“, vďaka čomu sa budeš zlepšovať tak prirodzene a rýchlo, že si to ani nebudeš uvedomovať a na konci leta už budeš speakovať ako profík!

beach lifeguard usa wat

Staneš sa hrdinom tvojho vlastného amerického filmu

Taktiež máš množstvo obľúbených filmov či seriálov, ktoré sa natáčali v USA? Staň sa režisérom toho najlepšieho leta, navštív všetky vysnívané destinácie a cíť sa aj ty ako filmový hrdina!

universal studios usa

Fajnovo si zarobíš

Vďaka vyššej hodinovej mzde, ktorá sa pohybuje od 8-12 dolárov na hodinu, si zarobíš nielen na výdavky počas leta, ale aj na tú najdôležitejšiu časť – cestovanie! Ver tomu, že nie je lepší pocit ako bookovať si letenky do Chicaga, San Francisca, či Miami z vlastného vrecka!

friends work and travel usa

Song tvojho leta bude Young, wild & free

Mladý, divoký, slobodný a nezávislý. Leto je tou najlepšou továrňou na splnené sny, obzvlášť na tie americké! Už viac neváhaj a vydaj sa za novými zážitkami! Pretože kedy, ak nie teraz?

Za každým naším klientom je príbeh…

washington dc usa

..staň sa ním aj ty!

Zaujal ťa program? Registrovať sa do programu

Čtěte dále

Ako to bude s Work and Travel USA 2021?

O programe Work and Travel USA, o tom čo sa stalo toto leto a ako to vyzerá s letom 2021. Hovorí riaditeľ agentúry Injoy agency – Peter Iľko. Viac

Zvládneš precestovať Európu za Red Bull plechovky?

Miluješ cestovanie, no radíš sa do kategórie #BROKEASS študent? Rozumiem! Ja som v tejto situácii nonstop haha, no našla som riešenie! Dokonca je to príprava na WaTko ako stvorená! Viac

Cestovanie po USA: Užitočné tipy a triky

Aj ty plánuješ roadtrip po Amerike? V Injoy sme pre teba spísali užitočné tipy a triky, s ktorými bude tvoje plánovanie jednoduchšie. Viac

US Embassy ultimate survival guide

Aj ty máš už o pár dní pohovor na americkej ambasáde? Pripravili sme pre teba krátky, ale originálny US Embassy Survival Guide k úspešnému zvládnutiu pohovoru s americkým konzulom v Bratislave. Viac

Chceš zasielať články
z nášho Blogu?

Kliknutím na tlačidlo odoslať beriem na
vedomie nevyhnutné spracovanie osobných údajov.

© Copyright INJOY 2016