(Po-Pi: 9 - 17)

Aj ty tak rád scrolluješ Instagram a prezeráš si všetky tie parádne cestovateľské fotky? A vieš o tom, že tvoje leto môže vyzerať podobne? Jediné, čo k tomu potrebuješ, je odvaha! Ak ešte stále váhaš, či do tej Ameriky ísť alebo neísť, tu je 5 dôvodov, prečo to stojí za to skúsiť!

Bohatý na zážitky, nezávislý v peniazoch i rozhodovaní a scestovaný naprieč vysnívanou Amerikou.

van oceán roadtrip

Nové zážitky a medzinárodné priateľstvá

Počas práce i cestovania stretneš množstvo zaujímavých ľudí. Ich názory, energia a životné príbehy budú tvojou inšpiráciou a motiváciou ešte dlho po tom, ako sa vrátiš domov. Navyše, vďaka novým kamošom budeš mať ešte väčšiu chuť cestovať – veď povedzme si úprimne, mať nového BFF na Floride či v LA a môcť ho kedykoľvek navštíviť je celkom cool, čo myslíš?

golden gate bridge priateľstvo

Vyspeakuješ sa na level expert

Angličtina je základ a kde inde si ju vyskillovať lepšie, ako v rozhovoroch so samotnými native speakermi? Američania sa veľmi radi rozprávajú, a to ťa donúti hovoriť a nadväzovať takzvané „small talks“, vďaka čomu sa budeš zlepšovať tak prirodzene a rýchlo, že si to ani nebudeš uvedomovať a na konci leta už budeš speakovať ako profík!

beach lifeguard usa wat

Staneš sa hrdinom tvojho vlastného amerického filmu

Taktiež máš množstvo obľúbených filmov či seriálov, ktoré sa natáčali v USA? Staň sa režisérom toho najlepšieho leta, navštív všetky vysnívané destinácie a cíť sa aj ty ako filmový hrdina!

universal studios usa

Fajnovo si zarobíš

Vďaka vyššej hodinovej mzde, ktorá sa pohybuje od 8-12 dolárov na hodinu, si zarobíš nielen na výdavky počas leta, ale aj na tú najdôležitejšiu časť – cestovanie! Ver tomu, že nie je lepší pocit ako bookovať si letenky do Chicaga, San Francisca, či Miami z vlastného vrecka!

friends work and travel usa

Song tvojho leta bude Young, wild & free

Mladý, divoký, slobodný a nezávislý. Leto je tou najlepšou továrňou na splnené sny, obzvlášť na tie americké! Už viac neváhaj a vydaj sa za novými zážitkami! Pretože kedy, ak nie teraz?

Za každým naším klientom je príbeh…

washington dc usa

..staň sa ním aj ty!

Zaujal ťa program? Registrovať sa do programu

Čtěte dále

Čo nového v Kanade – September 2021

Práca v Kanade? Štúdium v Kanade? Emigrácia? Počúvaj horúce novinky o aktuálnom dianí a celkovej situácii v krajine javorového listu…. Viac

Vyhraj ročné školné na Canadian College s REFRESHER Slovensko

Teraz máš šancu získať ročné školné na Canadian College úplne zadarmo! Zapoj sa do našej instagramovej súťaže s REFRESHER Slovensko: Viac

#watcast by Injoy agency – Marec 2021

Je tu Marec a s ním aj najhorúcejšie novinky ohľadom Work and Travel USA 2021. Vypočuj si nový update v najnovšom watcaste: Viac

Čo nového v Kanade – Marec 2021

Počúvaj o aktuálnom dianí v Kanade a o novinkách v programoch Working Holiday Canada 2021 a Work and Study Canada 2021 v našom marcovom kanadskom podcaste. Viac

Chceš zasielať články
z nášho Blogu?

Kliknutím na tlačidlo odoslať beriem na
vedomie nevyhnutné spracovanie osobných údajov.

© Copyright INJOY 2016