(Po-Pi: 9 - 17)

Aj ty tak rád scrolluješ Instagram a prezeráš si všetky tie parádne cestovateľské fotky? A vieš o tom, že tvoje leto môže vyzerať podobne? Jediné, čo k tomu potrebuješ, je odvaha! Ak ešte stále váhaš, či do tej Ameriky ísť alebo neísť, tu je 5 dôvodov, prečo to stojí za to skúsiť!

Bohatý na zážitky, nezávislý v peniazoch i rozhodovaní a scestovaný naprieč vysnívanou Amerikou.

van oceán roadtrip

Nové zážitky a medzinárodné priateľstvá

Počas práce i cestovania stretneš množstvo zaujímavých ľudí. Ich názory, energia a životné príbehy budú tvojou inšpiráciou a motiváciou ešte dlho po tom, ako sa vrátiš domov. Navyše, vďaka novým kamošom budeš mať ešte väčšiu chuť cestovať – veď povedzme si úprimne, mať nového BFF na Floride či v LA a môcť ho kedykoľvek navštíviť je celkom cool, čo myslíš?

golden gate bridge priateľstvo

Vyspeakuješ sa na level expert

Angličtina je základ a kde inde si ju vyskillovať lepšie, ako v rozhovoroch so samotnými native speakermi? Američania sa veľmi radi rozprávajú, a to ťa donúti hovoriť a nadväzovať takzvané „small talks“, vďaka čomu sa budeš zlepšovať tak prirodzene a rýchlo, že si to ani nebudeš uvedomovať a na konci leta už budeš speakovať ako profík!

beach lifeguard usa wat

Staneš sa hrdinom tvojho vlastného amerického filmu

Taktiež máš množstvo obľúbených filmov či seriálov, ktoré sa natáčali v USA? Staň sa režisérom toho najlepšieho leta, navštív všetky vysnívané destinácie a cíť sa aj ty ako filmový hrdina!

universal studios usa

Fajnovo si zarobíš

Vďaka vyššej hodinovej mzde, ktorá sa pohybuje od 8-12 dolárov na hodinu, si zarobíš nielen na výdavky počas leta, ale aj na tú najdôležitejšiu časť – cestovanie! Ver tomu, že nie je lepší pocit ako bookovať si letenky do Chicaga, San Francisca, či Miami z vlastného vrecka!

friends work and travel usa

Song tvojho leta bude Young, wild & free

Mladý, divoký, slobodný a nezávislý. Leto je tou najlepšou továrňou na splnené sny, obzvlášť na tie americké! Už viac neváhaj a vydaj sa za novými zážitkami! Pretože kedy, ak nie teraz?

Za každým naším klientom je príbeh…

washington dc usa

..staň sa ním aj ty!

Zaujal ťa program? Nezáväzná registrácia

Čítaj ďalej

Zvládneš precestovať Európu za Red Bull plechovky?

Miluješ cestovanie, no radíš sa do kategórie #BROKEASS študent? Rozumiem! Ja som v tejto situácii nonstop haha, no našla som riešenie! Dokonca je to príprava na WaTko ako stvorená! Viac

Vyhraj školné v Kanade v hodnote 10 000 dolárov!

Už po štvrtýkrát sa s nami môžeš zapojiť do súťaže o školné na vysokej škole v Kanade v hodnote 10… Viac

Čo nového v Kanade – August 2023

Práca v Kanade? Štúdium v Kanade? Emigrácia do Kanady? Počúvaj horúce novinky o aktuálnom dianí v Kanade v našom novom podcaste! Viac

10 NAJ západného pobrežia USA, ktoré musíš vidieť

Naplánuj si vlastný West Coast Roadtrip! Tu je našich 10 NAJ lokalít, ktoré by si mal vidieť. Viac

© Copyright INJOY 2016-2024