Všetky VanCity uličky vedú do (brutus) Arbutus College

Predstav si, že študuješ v centre Vancouveru a všade to je na skok – za kamošmi, na longboard, so spolužiakmi na pláž, alebo len tak s knihou a kávou do parku. Nič, čo sa deje v centre mesta ti nemôže ujsť. Žiadne dlhé cesty do školy a zo školy. Áno, je to možné! Predstavujeme ti ďalšiu perfektnú školu v centre Vancouveru! Arbutus College je síce menšia, ale kvalitou a portfóliom programov určite nezaháľa.

Vo Vancouveri nájdeš všetko, na čo si len spomenieš. Hory, lesy, oceán, mrakodrapy. Obrovský park priamo v downtowne, kde sa po škole môžeš poriadne vychillovať a nabrať novú energiu. Poďme si však povedať niečo viac o tejto útlej college priamo v centre mesta.

vancouver city downtown, work in canada

Arbutus college je jedinečná svojimi odbornými študijnými programami, ktorých súčasťou sú samozrejme aj vyučujúci z praxe. Okrem takýchto hodín s odborníkmi, študenti škôl získajú cenné pracovné skúsenosti už počas štúdia, a to vďaka tomu, že college umožňuje počas štúdia pracovať až 20 hodín týždenne. Vieš v čom je táto college najviac top? Prevádzkujú tzv. študentský servis. So všetkým ti pomôžu, slovo problém naozaj nepoznajú a dokonca ti pomôžu nájsť aj vhodnú prax pre teba! That´s great!

GOPR5945

Škola sa nachádza v centre mesta. Všetko potrebné, máš na dosah ruky. Kaviarní, reštaurácií či barov nájdeš v jej blízkom okolí naozaj stovky! Ideálne miesto na spoznávanie sa s ďalšími international študentmi, čo na to povieš? Po Kanaďanoch sú druhou najväčšiu skupinou študenti z Japonska a Kórei a hneď za nimi sme my Európania. Štúdium na vysokej škole v Kanade je ideálny spôsob ako získať tie najlepšie knowledge, prepojiť ich s praxou a získať kontakty na ľudí z celého sveta.

Na výber je niekoľko programov, ktoré majú rôznu dĺžku štúdia a po ich ukončení získaš zaslúžený diplom alebo certifikát. Okrem toho, že to aj v tvojom CV bude vyzerať zaujímavejšie ako s part-time jobom zo Slovenska, otvorí ti to ďalšie brány do veľkého sveta 😉 Kurzy trvajú od 3 až do 24 mesiacov. Arbutus college ponúka tzv. co-op programy, čo je kombinácia štúdia s prácou. Tak čo, na ktorý program sa prihlásiš? 😉

  • Business Management (3 mesačný program štúdia, 6 mesiacov štúdium + 6 mesiacov co-op, 12 mesiacov štúdium + 12 mesiacov co-op)
  • Marketing (3, 6, 12 mesačný program štúdia, 12 mesiacov štúdia + 12 mesiacov co-op)
  • Hospitality Management (3 mesiace štúdium +3 mesiace praktikum, 6 mesiacov, 6 mesiacov štúdium+6 mesiacov co-op, 12 mesiacov štúdium, 12 mesiacov štúdium+12 mesiacov co-op, 20 mesiacov štúdium, 20 mesiacov štúdium +12 mesiacov co-op)
  • International trade (3, 6, 12 mesačný program štúdia, 12 mesiacov štúdia + 12 mesiacov co-op)
English-Bay_01

Obrovskou výhodou je, že pracovať môžeš stále, aj počas prázdnin! Okrem odborných programov sa môžeš prihlásiť aj na kurz angličtiny. The perfect start! Čo o Arbutus college hovorí, už úspešný absolvent, Mio z Japonska?

Dnes viem, že moje rozhodnutie študovať na Arbutus College bolo to správne rozhodnutie! Pamätám si na svoj prvý deň, aký som bol nervózny a hlavne, či udržím krok s ostatnými študentmi, avšak vďaka študentskému servisu a veľmi profesionálnym a priateľským učiteľom som získal neoceniteľné skills. Taktiež som zažil perfektné mesiace v okúzľujúcom meste Vancouver!

Stať sa na niekoľko mesiacov Kanaďanom, získať tie najlepšie skills môžeš aj ty cez program WORK AND STUDY KANADA. Stačí len chcieť, nebáť sa a vyskúšať si život v tejto nádhernej krajine!

CHCEM VEDIEŤ VIAC


Táto stránka využíva cookies pre optimalizáciu výkonu a marketing. Viac informácií Súhlasím