JAZYKOVÉ POBYTY

Túžiš byť zdatný v jazyku a vedieť reagovať aj o polnoci na akúkoľvek otázku v angličtine, španielčine, francúzštine a iných jazykoch? Skĺb učenie a zábavu s cestovaním kdekoľvek na svete! Jazykové pobyty v zahraničí – USA, Kanada, Dánsko, Anglicko, Nemecko, Malta, či iné krajiny ti ležia pri nohách a čakajú na teba! Tieto kurzy môžeš využiť aj so svojou rodinou alebo deťmi!

O JAZYKOVÝCH POBYTOCH V ZAHRANIČÍ

Jazykové kurzy sú vekovo neobmedzené a sám si určuješ obdobie, svoju destináciu a dĺžku pobytu. Ak už základy angličtiny máš, môžeš si vybrať napríklad business english, alebo iné odborné kurzy. Ponúkame kurzy  pre tínedžerov aj dospelých.

Zainvestuj do budúcnosti, nauč sa jazyk v krajine, v ktorej sa tak aj rozpráva a vycestuj s Injoy za štúdiom do zahraničia. Takýto kurz sa bude určite skvelo vynímať v tvojom životopise!

JAZYKOVÉ POBYTY PRE TÍNEDŽEROV
V KANADE

JAZYKOVÁ ŠKOLA ILAC

Na základe referencií od klientov, ale aj našich osobných skúseností je ILAC jedna z najlepších jazykových škôl v Kanade v súčastnosti. Okrem kvalitnej výučby jazykov sa postará aj o bohatý sociálny program, ktorý okrem celodenných výletov ponúka aj možnosť stráviť čas mimo školy pri rôznych hrách a spoločenských udalostiach.

Škola sa nachádza v dvoch mestách – Vancouver a Toronto. Pre tínedžerov sú v ponuke nasledovné tri tipy kurzov:
jazykovy pobyt vo vancouveri promenada

ENGLISH PROGRAM SEMI-INTENSIVE

Škola je každý deň okrem stredy, soboty a nedele v čase od 13:50 – 17:50. Pred obedom si študent tvorí vlastný program. V stredu a cez víkend má študent možnosť absolvovať sociálne aktivity a rôzne výlety za extra poplatky priamo na mieste. Ubytovanie je v rodinách. Rodiny spolupracujú so školou a v cene ubytovania je aj strava trikrát denne.
Mesačný kurz s ubytovaním v rodine v dvoj-lôžkovej izbe: od 2 263 CAD
jazykove pobyty v kanade aktivity

ENGLISH PROGRAM INTENSIVE

Škola je každý deň okrem víkendu v čase od 13:50 – 17:50. Predobedom si študent tvorí vlastný program. Cez víkend má študent možnosť absolvovať sociálne aktivity a rôzne výlety za extra poplatky priamo na mieste. Ubytovanie je v rodinách. Rodiny spolupracujú so školou a v cene ubytovania je aj strava trikrát denne.
Mesačný kurz s ubytovaním v rodine v dvoj-lôžkovej izbe: od  2 420 CAD
jazykovy pobyt vo vancouveri aktivity

PLATINIUM PROGRAM

Škola je každý deň okrem stredy, soboty a nedele v čase od 13:50 – 17:50
Všetky aktivity a program je dopredu pre študenta daný, čo znamená, že súčasťou ceny nie je len štúdium a ubytovanie, ale aj organizované aktivity. Každú aktivitu má na starosti pracovník z ILACu, čiže študenti sú vždy so sprievodcom. Ubytovanie je v rodinách. Rodiny spolupracujú so školou a v cene ubytovania je aj strava trikrát denne.
Mesačný kurz s ubytovaním v rodine v dvoj-lôžkovej izbe: od 4 300 CAD
V ANGLICKU

JAZYKOVÁ ŠKOLA LTC

Jazyková škola Language Teaching Centres ponúka letné programy pre mladých ľudí v troch destináciach: Londýn, Brighton, Eastbourne s rôznymi nástupnými termínmi. V triede je maximálne 16 študentov.

KURZY A AKTIVITY

Škola má pre teba pripravené rôzne varianty kurzov na rôzne časové obdobia. V doobedných hodinách je vyučovanie, poobede sú organizované rôzne aktivity, vďaka ktorým študenti zažijú multikultúrnu atmosféru a spoznaju život v Anglicku.

CENNÍK

jazykove kurzy v anglicku cenove ponuky

V cene kurzu je zahrnuté ubytovanie v rodinách spolu so sociálnym programom, čiže mimoškolské aktivity na každý deň.

AKÉ SÚ STUPNE JAZYKOVÝCH ZNALOSTÍ?

A1 Rozumieš známym každodenným frázam, vieš ich použiť. Jednoduchšou formou sa vieš dorozumieť a ovládaš základy jazyka potrebné pre komunikáciu.

A2 Rozumieš známym výrazom, vetám, ktoré sa priamo viažu k určitej oblasti. Dokážeš komunikovať jednoducho o skutočnostiach a o veciach, ktoré sa týkajú každodennej potrebe.

B1 Rozumieš hlavným myšlienkam bežných tém, s ktorými sa stretávaš v každodennom živote. Vieš si poradiť v rôznych situáciách, s vyjadrením a napísať jednoduchý text.

B2 Rozumieš myšlienkam odbornejších a zložitých textov. Dokážeš sa zúčastniť rozhovorov, do ktorých sa budeš vedieť ľahko zapojiť a zároveň plynule a spontánne reagovať.

C1 Rozumieš dlhým a zložitým textom. Budeš sa vedieť pohotovo a bez zaváhania vyjadrovať bez toho, aby si hľadal synonymum slova pre zjednodušenie. Reč budeš ovládať zrozumiteľne na vysokej úrovni. Stupeň C je vhodný pre profesijné účely.

C2 Ľahko rozumieš všetkému a si „profík“ v komunikácii. Nezaskočí ťa žiadna téma, otázka, nemáš problém sa vyjadriť.

VYBER SI KRAJINY
mapa jazykovych kurzov v zahranici

Kedže ti svet ponúka neobmedzené možnosti jazykových pobytov, najlepšie čo môžeš urobiť, je nám zavolať, alebo si dohodnúť spoločné stretnutie. Radi ti pomôžeme s výberom destinácie, letenkou, poistením a intenzitou kurzu:

CHCEM VEDIEŤ VIAC

Táto stránka využíva cookies pre optimalizáciu výkonu a marketing. Viac informácií Súhlasím