(Po-Pi: 9 - 17)

Welcome to Whistler Adventure School:

O mestečku Whistler

Whistler je snom nadšencov adrenalínových športov. Toto preslávené kanadské mestečko si získalo pozornosť hlavne v roku 2010, kedy sa tam konali zimné olympijské hry. Avšak rovnako hviezdi svojou popularitou aj vďaka Whistler Blackcomb, čo je jedno z najväčších lyžiarskych stredísk Severnej Ameriky a tiež najväčším a najlepším Bike Parkom na svete. Mesto obklopené horami, jazerami, cyklo chodníkmi je stvorené pre adventurous people. O prácu tu tiež nie je núdza!

Najvýhodnejšie ceny študijných odborov

Využi jedinečnú príležitosť a študuj na WAS v mestečku Whistler za historicky najnižšie ceny! Napíš nám a informuj sa o aktuálnych cenách študijného programu, ktorý ťa zaujíma.

whistler ski

Čo môžeš študovať vo Whistleri?

photographer

Marketing Media Manager (1 rok)

Nepredstavuj si nudné prednášky a sedenie v lavici, to tu naozaj nezažiješ! Ide o vyučovanie vonku s praktickým prístupom. Spolupracuje sa s Whistler TV, Art Gallery a ďalšími. Čaká ťa aj Event Planning kurz, kde sa študenti podieľajú na organizovaní veľkých eventov napr. aj taký World Ski and Snowboard Festival. Aby nebolo málo na kurze fotografie vyučuje slávny fotograf Phil Tifo.

V tomto obore ťa čakajú kurzy ako: Photography, Photo Editing, Video Graphy, Event Planning, Marketing Strategy či Internet Marketing and Social Media. Hmm ešte váhaš?

mechanic ski

Mountain Sport Technician (1 rok)

Tu nadobudneš všetky potrebné zručnosti aby si sa stal súčasťou letného aj zimného priemyselného cestovného ruchu. Nadobudneš skills o bezpečnosti na snehu, horskej cyklistike, digitálnom marketing a sociálnych médiách v tomto fachu. Kurzy ako Bicycle Mechanic ti umožnia spolupracovať s uznávanými spoločnosťami.

Tu očakávaj kurzy ako Bicycle Mechanic, Ski and Snowboard Production, Boot Fitting či Principles of Digital Marketing and Social Media.

winter tourism

Adventure Tourism Winter (6 mesiacov)

Láka ťa byť súčasťou zimného outdoorového cestovného ruchu? Predstavujeme ti program, vďaka, ktorému budeš pripravený na bezpečný vstup do turistického priemyslu a zasvätený do rozmanitých situácii, kde budeš vedieť preukázať svoje zručnosti.

V tomto programe ťa čakajú kurzy Outdoor Survival Skillls, Backpacking alebo aj Wilderness First Responder a ďalšie.  

ski guide

Ski and Snowboard Guide Training (6 mesiacov)

Lyže a sneh ťa môžu sprevádzať tvojim celým študijným pobytom vo Whistleri. Budeš študovať vysokohorský terén, lyžovanie, bezpečnostný výcvik- trhliny/ lavíny, plánovanie trasy pre sprievodcovské výlety.

Čakajú ťa kurzy Ski/Snowboard Guide od prvého až po tretí level.

bike guide

Biking Guide Training (6 mesiacov)

Ak preferuješ leto pred snehom a zimou a do tvojich top hobbies jednoznačne radíš horský bicykel, našiel si svoju voľbu! Posuň svoje zručnosti na horských bicykloch na ďalší level a doplň svoje skills aj o tie inštruktorské.

Čakajú ťa kurzy Wilderness First Responder, Instructor Level, Trail Mechanics a Guiding Clients.

alpine guide

Alpine Guide Training (6 mesiacov)

Posilni svoje alpské techniky, viacstupňové výstupy, záchranné techniky, plánovanie aj navigácia trasy pre výlety so sprievodcom. Počas celého programu budeš budovať šnúru výletov a zážitkov.

Kurzy ponukáné v tomto programe sú Alpine Guide Level 1,2,3.

rock climbing

Rock Guide Training (6 mesiacov)

Program skôr pre letné živly, milujúce hory a lezenie. Láka ťa kariéra horského vodcu alebo len miluješ horolezectvo a chceš posilniť svoje zručnosti? Ak si odpovedal aspoň jedenkrát áno, tento program čaká na teba.

idea innovations

Design and Innovation (6 mesiacov)

V tomto odbore si môžeš vybrať štyri ľubovoľné kurzy od Marketing Media Manager až po Mountain Sport Technican program na vytvorenie tvojej vlastnej skúsenosti podľa tvojich záujmov.canadian leaf

Čo ti štúdium na WAS prinesie?

Vzdelanie a prax

Kontakty z celého sveta

Uznávaný certifikát/diplom

Pracovné príležitosti

Dobrodružstvo

„From passion to profession!“

Štúdium na Whistler Adventure School je super variant pre ľudí, ktorí sa chcú zdokonaliť v tom čo radi robia. Štúdium je vždy ukončené certifikátom alebo diplomom v závislosti od jeho dĺžky. Zahraniční študenti tiež môžu pracovať počas štúdia a získať cenné pracovné skúsenosti.

 

hiking with friends

Slabá angličtina?

Žiadny problém! Svoje štúdium môžeš začať jazykovým kurzom, ušitým na mieru pre tvoj študijný odbor a tvoje potreby. Začať ho môžeš kľudne online formou tu na Slovensku a dokončiť ho môžeš v Kanade.
Prečítaj si o jazykovom kurze v Kanade tu

Radi ti poskytneme viac informácii o ubytovaní, poistení, doprave, letenkách a pomôžeme ti aj s prácou, ktorú si môžeš vybrať z nášho katalógu pracovných pozícií.

canadian leaf

Zaujal ťa program? Nezáväzná registrácia

Máš nejaké otázky?

Kontaktuj koordinátora programu:

Norbert Dzemjan

Norbert Dzemjan

Koordinátor programu

+421 948 277 413

norbert.dzemjan@injoy.sk

Napíš nám

Alebo nám rovno
napíš či zavolaj
+421 907 445 938

    Kliknutím na tlačítko odoslať beriem na vedomie nevyhnutné spracovanie osobných údajov (viac informácií)    © Copyright INJOY 2016-2024