(Po-Pi: 9 - 17)

Počúvaj podcast s klientkou Miškou, ktorá študovala práve na Greystone College:

Welcome to Greystone College

V rámci programu Work and Study si môžeš vybrať zo širokej ponuky študijných programov. Tiež máš možnosť využiť Co-op term, čo znamená, že počas tohto obdobia budeš praktizovať zručnosti, ktoré si nadobudol v škole na konkrétnej pracovnej pozícií. Super príležitosť aj na nadobudnutie nových kontaktov v rámci tvojho odvetia.

Študuj odbory ako

 

administrácia

Business

Čaka ťa výučba v angličtine, v medzinárodnom prostredí spolu s rozvíjaním obchodných zručností, vďaka ktorým máš úspech zaručený. Na výber máš krátkodobé aj dlhodobé/ diplomované kurzy alebo kurzy ukončené s certifikátom v oblasti riadenia podniku, ktoré ti poskytnú pevný základ v biznis svete.

V tomto obore ťa čakajú kurzy ako: Business Administration (Diploma), Business Communications (Diploma/ Certificate), Business Management (Diploma/ Certificate), Business Experience (Certificate), Human Resources (Certificate), International Business and Trade (Certificate)

 

business

Hospitality Managment

Získaš zručnosti v odvetví cestovného ruchu, ideálne na pozície vedúcich hotelov, reštaurácií, letovísk, lodí a podobne. Odvetvie v ktorom sa neustále môžeš rozvíjať a napredovať.

Tu očakávaj kurzy ako: Hospitality Managment (Diploma), Hospitality Sales & Marketing (Diploma), Customer Service (Diploma), Hospitality Operations (Diploma)

 

startup-icon

Teacher Training

Angličtina je najpoužívanejší vyučovací jazyk na svete, hovorí ňou zhruba 2 miliardy svetovej populácie. Získať medzinárodne uznávaný certifikát výučby angličtiny je jedným z dobrých spôsobov ako spojiť úspešnú kariéru s cestovaním. Získaj skúsenosti s plánovaním a realizáciou praktických hodín pozorovaním skúsených učiteľov.

V tomto programe ťa čakajú kurzy: Cambridge TESOL (Diploma), TESOL-TKT (Certiicate), TKT-Young Learners (Certificate)

 

flags cover

Interpreting & Translation

Prvý krok k budovaniu kariéry v oblasti tlmočenia a prekladateľstva. Osvojíš si základné princípy, metódy tlmočenia a prekladu, rozšíriš svoje prekladateľské schopnosti v rôznych zaujímavých a jedinečných odvetviach ako je právo, obchod, zdravotníctvo a ďalšie.

V tomto obore ťa čaká kurz: Interpreting & Translation-Korean (Certificate)

canadian leaf

 

Čo ti štúdium na Greystone College prinesie?

Vzdelanie na svetovej úrovni

Prax v obore

Uznávaný certifikát/diplom

Kontakty z celého sveta

BUILD YOUR FUTURE!“

 Je to super variant pre ľudí, ktorí chcú študovať v meste známom pre svoj najlepší vzdelávací systém, tiež si radi vyšperkujú svoju angličtinu na úplne nový level a popritom si vyskúšajú život v jednom z miest s najlepšou životnou úrovňou.

Štúdium je vždy ukončené certifikátom alebo diplomom v závislosti od jeho dĺžky. Zahraniční študenti tiež môžu počas štúdia pracovať a získať pracovné skúsenosti. Všetky podrobné informácie o rôznych variáciách programov nájdeš TU!

study english language

Slabá angličtina?

Žiadny problém! Svoje štúdium môžeš začať jazykovým kurzom, ušitým na mieru pre tvoj študijný odbor a tvoje potreby. Začať ho môžeš kľudne online formou tu na Slovensku a dokončiť ho môžeš v Kanade.
Prečítaj si o jazykovom kurze v Kanade tu

Radi ti poskytneme viac informácii o ubytovaní, poistení, doprave, letenkách a pomôžeme ti aj s prácou, ktorú si môžeš vybrať z nášho katalógu pracovných pozícií.

canadian leaf

Zaujal ťa program? Nezáväzná registrácia

Máš nejaké otázky?

Kontaktuj koordinátora programu:

Norbert Dzemjan

Norbert Dzemjan

Koordinátor programu

+421 948 277 413

norbert.dzemjan@injoy.sk

Napíš nám

Alebo nám rovno
napíš či zavolaj
+421 907 445 938

    Kliknutím na tlačítko odoslať beriem na vedomie nevyhnutné spracovanie osobných údajov (viac informácií)    © Copyright INJOY 2016-2024