Welcome to Capilano University:

Kampus školy sa nachádza v prírodnom prostredí, len pár minút od turistických chodníkov, pláží či množstva cyklotrás s nádherným výhľadom na panorámu Vancouveru. Od rušnej časti mesta ťa delí necelá pol hodinka cesty, kde naopak nájdeš rušné uličky plné reštaurácií či obchodov.

Študuj odbory ako

idea innovations

Art & Sciences

Vzdelanie v tomto odbore pomáha rozvíjať schopnosť kritického myslenia, nevyhnutného pre každú kariéru. Môžeš si vybrať štúdium umenia, humanitných alebo spoločenských vied či vedu a technológiu.

 

administrácia

Business & Professional Studies

Capilano drží krok s neustále meniacim sa svetom podnikania. Tak ako sa v obchodnom svete objavujú nové technológie a zručnosti, aktívne tomu prispôsobujú ich kurzy. V tomto odbore môžeš študovať napríklad aj obchod, komunikáciu, či právo.

 

rontgen ok

Education, Health & Human Development

Chceš prispieť k lepšiemu svetu? Tento odbor je odrazovým mostíkom pre kariéru, kde budeš mať významný vplyv na svoje okolie. Pomáhať športovcom alebo podporovať deti na ceste ich vzdelaním? Môžeš si vybrať štúdium učiteľstva či koučingu.

 

theatre-icon

Fine & Applied Arts

Kreatívne zručnosti v oblasti riešenia problémov spolu s osobnými a estetickými hodnotami sú nevyhnutné pre úspešnú kariéru vo filme, hudbe či výtvarnom umení. V tomto odbore môžeš študovať programy v oblasti grafického dizajnu, divadla, hudby a ďalších.

 

business

Global & Community Studies

Zaujíma ťa cestovný ruch a rád by si sa v tomto odvetí uplatnil? Starostlivosť o klientov v cestovnom ruchu, manažment, medzinárodný rozvoj, rôzne spôsoby rekreácie a mnoho ďalších nájdeš v tomto odbore.

canadian leaf

 

Čo ti štúdium na Capilano University prinesie?

Vzdelanie na svetovej úrovni

Prax v obore

Post Graduate Work Permit

Uznávaný certifikát/diplom

Kontakty z celého sveta

CREATE – GROW – LEAD

 Je to super variant pre ľudí, ktorí chcú študovať v meste známom pre svoj najlepší vzdelávací systém, tiež si radi vyšperkujú svoju angličtinu na úplne nový level a popritom si vyskúšajú život v jednom z miest s najlepšou životnou úrovňou.

Univerzita Capilano ponúka flexibilné študijné skúsenosti, podporuje akademickú rozmanitosť. Ich programy ťa pripravia na budúcnosť v neustále rozvíjajúcom sa svete. Zahraniční študenti môžu pracovať už počas štúdia a získať pracovné skúsenosti. Všetky podrobné informácie o rôznych variáciách programov nájdeš TU!

 

study english language

Slabá angličtina?

Žiadny problém! Svoje štúdium môžeš začať jazykovým kurzom, ušitým na mieru pre tvoj študijný odbor a tvoje potreby. Začať ho môžeš kľudne online formou tu na Slovensku a dokončiť ho môžeš v Kanade.
Prečítaj si o jazykovom kurze v Kanade tu

Radi ti poskytneme viac informácii o ubytovaní, poistení, doprave, letenkách a pomôžeme ti aj s prácou, ktorú si môžeš vybrať z nášho katalógu pracovných pozícií.

canadian leaf

Zaujal ťa program? Nezáväzná registrácia

Máš nejaké otázky?

Kontaktuj koordinátora programu:

Norbert Dzemjan

Norbert Dzemjan

Koordinátor programu

+421 948 277 413

norbert.dzemjan@injoy.sk

Napíš nám

Alebo nám rovno
napíš či zavolaj
+421 907 445 938

    Kliknutím na tlačítko odoslať beriem na vedomie nevyhnutné spracovanie osobných údajov (viac informácií)    © Copyright INJOY 2016-2024