Welcome to Canadian College

V rámci programu Work and Study si môžeš vybrať zo širokej ponuky študijných programov. Tiež máš možnosť využiť Co-op term, čo znamená, že počas tohto obdobia budeš praktizovať zručnosti, ktoré si nadobudol v škole na konkrétnej pracovnej pozícií. Super príležitosť aj na nadobudnutie nových kontaktov v rámci tvojho odvetia.

Študuj odbory ako

administrácia

Business Management

Na výber máš krátkodobé aj dlhodobé/ diplomové kurzy alebo kurzy ukončené s certifikátom v oblasti riadenia podniku, ktoré ti poskytnú pevný základ v business svete.

V tomto obore ťa čakajú kurzy ako: Business (Diploma), International Business Management (Certificate), Business Management & Co-op (Diploma/ Certificate), Business Fundamentals (Diploma), International Business (Certificate), Business Administration (Certificate)

Project Management & Co-op (Diploma)

Program je určený pre študentov, ktorí vidia svoju kariéru v oblasti projektového riadenia. Kurz umožňuje porozumieť procesom vyžadovaným pri projektovom riadení, schopnosť preukázať znalosti riadenia ľudských zdrojov, účtovníctva, marketingu a 12-mesačný Co-op poskytuje cenné pracovné skúsenosti.

 

idea innovations

Social Media Marketing

Ty a sociálne média= jedno telo, jedna duša? V tom prípade si našiel kurz pre teba ako stvorený. Kurz skúma vývoj a trendy, ktoré pomáhajú organizáciám správne prepojenie s publikom. Študenti sa ponoria do rôznych platforiem sociálnych médií a zoznámia sa s ich využívaním naplno.

Kurzy ponukáné v tomto programe: Social Media Marketing & Co-op (Diploma), Social Media Marketing (Diploma)

General Arts & Science (Diploma)

Správna kombinácia na skĺbenie záujmov a profesionálnych cieľov. Spojenie umenia a vedy. Poskytuje pevný základ v oblasti komunikačných a medziľudských zručností, matematiky, analytických schopností.

 

business

Hospitality Management

Na výber máš krátkodobé aj dlhodobé/ diplomové kurzy alebo kurzy ukončené s certifikátom „American Hotel & Lodging Educational Institute“ (AH & LA), ktoré sú medzinárodne uznávané, tak aby spĺňali profesionálne štandardy.

Tu očakávaj kurzy ako: Hospitality Managment & Co-op (Diploma/ Certificate), Hospitality Marketing & Sales (Certificate), Hospitality Marketing & Sales with Co-op (Certificate), International Hotel Management (Certificate)

International Trade

Tento program ťa vybaví praktickými zručnosťami, ktoré potrebuješ na to, aby si uspel na dnešnom konkurenčnom trhu. Vedomosti, osvedčené postupy aj praktické zručnosti môžeš okamžite uplatniť. Partner školy „Forum for International Trade Training“ (FITT*) poskytuje školiace kurzy uznávané po celom svete.

V tomto programe ťa čakajú kurzy: International Trade & Co-op (Diploma), Trade Managment & Co-op (Certificate), International Trade Training Intense (Diploma), FITT International Trade *(Certificate)

 

rontgen ok

Information Technology

Študuj spôsoby ako vyvíjať a vytvárať počítačové informačné systémy, ako sú softvérové aplikácie a PC hardvér.

Čakajú ťa kurzy: Computer Networking and Technical Support (Diploma), Information Technology & Co-op (Diploma), Information Technology (Diploma)

canadian leaf

Čo ti štúdium na Canadian College prinesie?

Vzdelanie na svetovej úrovni

Prax v obore

Uznávaný certifikát/diplom

Kontakty z celého sveta

„STUDY – WORK – EAT – SLEEP!“

 Je to super variant pre ľudí, ktorí chcú študovať v meste známom pre svoj najlepší vzdelávací systém, tiež si radi vyšperkujú svoju angličtinu na úplne nový level a popritom si vyskúšajú život v jednom z miest s najlepšou životnou úrovňou.

Štúdium je vždy ukončené certifikátom alebo diplomom v závislosti od jeho dĺžky. Zahraniční študenti tiež môžu pracovať počas štúdia a získať pracovné skúsenosti. Všetky podrobné informácie o rôznych variáciách programov nájdeš TU!

 

study english language

Slabá angličtina?

Žiadny problém! Svoje štúdium môžeš začať jazykovým kurzom, ušitým na mieru pre tvoj študijný odbor a tvoje potreby. Začať ho môžeš kľudne online formou tu na Slovensku a dokončiť ho môžeš v Kanade.
Prečítaj si o jazykovom kurze v Kanade tu

Radi ti poskytneme viac informácii o ubytovaní, poistení, doprave, letenkách a pomôžeme ti aj s prácou, ktorú si môžeš vybrať z nášho katalógu pracovných pozícií.

canadian leaf

Zaujal ťa program? Nezáväzná registrácia

Máš nejaké otázky?

Kontaktuj koordinátora programu:

Norbert Dzemjan

Norbert Dzemjan

Koordinátor programu

+421 948 277 413

norbert.dzemjan@injoy.sk

Napíš nám

Alebo nám rovno
napíš či zavolaj
+421 907 445 938

    Kliknutím na tlačítko odoslať beriem na vedomie nevyhnutné spracovanie osobných údajov (viac informácií)    © Copyright INJOY 2016-2024