(Po-Pi: 9 - 17)

Informácie o škole

Canadian College sa nachádza v centre Vancouveru a ponúka svojim študentom vzdelanie na celosvetovo uznávanej úrovni. Zo študijných kurzov je možné si vybrať:

  1. Business

  2. Hospitality

  3. International Trade

  4. Projekt Management

  5. IT

  6. Social Media

Štúdium je vždy ukončené certifikátom alebo diplomom v závislosti od jeho dĺžky. Všetky podrobné informácie o rôznych variáciách programov nájdeš TU.

Video ze školy

Voľný čas

Výhodou programu Work and Study je možnost získať pracovné vízum od prvého dňa vstupu do Kanady. Počas školy máš ako študent nárok na prácu na čiatočný úväzok /20 hodín sa týždeň/. Po ukončení štúdia môžeš následne začať pracovať na plný úväzok, a to na rovnako dlhú dobu ako si predtým študoval. Školy sa naviac aktívne snažia prepájať štúdium s praxou, často pomáhajú s hľadaním praxe v odbore, v ktorom študujete.

Pro získání práce je potrebné mať vízum a zariadiť si SIN (Social Insurance Number) na akejkoľvek pobočke Service Canada.

Lokalita

Vancouver sa nachádza v provincii Britská Kolumbia a právom je považovaný za jedno z najkrajších miest na svete. Vancity, ako sa aj občas prezýva, leží na brehu Tichého oceána a je obklopené zasneženými horami.

Veľké sklenené kozmopolitné mesto s turistickým cestrom sa stalo veľmi atraktívnym miestom i vďaka zimnej olympiáde, ktorá sa tu konala v roku 2010.

Vancouver je veľmi rozmanité mesto a ponúka mnoho možností nielen pre milovníkov zimných športov. Je to miesto, ktoré je považované za jedno z najelpších, čo sa týka kvality života. Stretávajú sa tu rozlišné kultúry z rôznych oblastí sveta. Vo Vancouveri sa nikdy nebudeš nudiť a keď ťa omrzí mestský život, môžeš tráviť voľné chvíle na paddleboarde a pri tom pozerať na zasnežené kopce okolitých hôr.

Mapa

Zaujal ťa program? Registrovať sa do programu

Máš nejaké otázky?

Kontaktuj koordinátora programu:

Norbert Dzemjan

Norbert Dzemjan

Koordinátor programu

+421 948 277 413

norbert.dzemjan@injoy.sk

Napíš nám

Alebo nám rovno
napíš či zavolaj
+420 211 221 501

Kliknutím na tlačítko odoslať beriem na vedomie nevyhnutné spracovanie osobných údajov (viac informácií)

© Copyright INJOY 2016