(Po-Pi: 9 - 17)

Martin absolvoval kurz Social Media Marketingu na letnej škole v Dánsku. Vždy chcel študovať v zahraničí a vďaka prednáške na jeho škole sa dozvedel o príležitosti vycestovať na leto do Dánska a zistiť ako prebieha štúdium na zahraničnej univerzite.

dansko martin stepanek-2

Letný kurz splnil jeho očakávania vo všetkých smeroch! Počas leta mal čas nielen cestovať a pracovať nakoľko rozbieha s kamarátom vlastnú firmu, no našiel si čas aj na vlastný rozvoj.

Kurz viedla dánska lektorka a okrem českých a slovenkých kamarátov mal Martin okolo seba multikultúrne prostredie zložené zo študentov z Nemecka, Španielska, Francúzska, ale aj ďalekého Japonska.

dansko martin stepanek-5

Martin spoznal cez leto množstvo nových ľudí, vďaka ktorým sa dozvedal nové zaujímavosti o iných kultúrach. Na Dánsku sa mu páčila hlavne zeleň aj architektúra, ale aj mentalita ľudí. A aj to, že ružové 😉 bicykle sa dali na určitých miestach požičať zadarmo. Bolo potrebné len vedieť kedy a kde, s čím mu poradili lokálni, s ktorými sa bez problémov dohovoril po anglicky.

dansko martin stepanek-3

Aj keď Martin čakal, že budú brať učivo viac podrobnejšie, odporučil by letnú školu každému na Slovensku, kto ešte nevycestoval do zahraničia za štúdiom, aby spoznal, ako to funguje na iných školách. Z leta si odniesol množstvo praktických vedomostí a skúseností, ktoré môže uplatniť, či už počas svojho štúdia, alebo rozbiehaní vlastného biznisu.

Kategórie: aktuality

Zaujal ťa program? Nezáväzná registrácia

Čtěte dále

Čo nového v Kanade – Október 2022

Práca v Kanade? Štúdium v Kanade? Emigrácia do Kanady? Počúvaj horúce novinky o aktuálnom dianí v Kanade v našom novom podcaste! Viac

Kto vyhral štúdium v Kanade v hodnote 6000€?

Kto vyhrá štúdium v Kanade v hodnote 6000€? Zahlasuj za svojho favorita v tomto článku! Viac

Podcast: Austrálske pracovné s študijné programy 2022 | Injoy agency

Práca a štúdium v Austrálii v jednom podcaste. Vypočuj si ako aj ty môžeš zažiť Austráliu na vlastnej koži. Viac

Čo nového v Kanade (celoročné zhrnutie) – December 2021

Práca v Kanade? Štúdium v Kanade? Ako to bolo v roku 2021 a ako to bude ďalší rok? Počúvaj horúce… Viac

Chceš zasielať články
z nášho Blogu?

Kliknutím na tlačidlo odoslať beriem na
vedomie nevyhnutné spracovanie osobných údajov.

© Copyright INJOY 2016-2023