Martin absolvoval kurz Social Media Marketingu na letnej škole v Dánsku. Vždy chcel študovať v zahraničí a vďaka prednáške na jeho škole sa dozvedel o príležitosti vycestovať na leto do Dánska a zistiť ako prebieha štúdium na zahraničnej univerzite.

dansko martin stepanek-2

Letný kurz splnil jeho očakávania vo všetkých smeroch! Počas leta mal čas nielen cestovať a pracovať nakoľko rozbieha s kamarátom vlastnú firmu, no našiel si čas aj na vlastný rozvoj.

Kurz viedla dánska lektorka a okrem českých a slovenkých kamarátov mal Martin okolo seba multikultúrne prostredie zložené zo študentov z Nemecka, Španielska, Francúzska, ale aj ďalekého Japonska.

dansko martin stepanek-5

Martin spoznal cez leto množstvo nových ľudí, vďaka ktorým sa dozvedal nové zaujímavosti o iných kultúrach. Na Dánsku sa mu páčila hlavne zeleň aj architektúra, ale aj mentalita ľudí. A aj to, že ružové 😉 bicykle sa dali na určitých miestach požičať zadarmo. Bolo potrebné len vedieť kedy a kde, s čím mu poradili lokálni, s ktorými sa bez problémov dohovoril po anglicky.

dansko martin stepanek-3

Aj keď Martin čakal, že budú brať učivo viac podrobnejšie, odporučil by letnú školu každému na Slovensku, kto ešte nevycestoval do zahraničia za štúdiom, aby spoznal, ako to funguje na iných školách. Z leta si odniesol množstvo praktických vedomostí a skúseností, ktoré môže uplatniť, či už počas svojho štúdia, alebo rozbiehaní vlastného biznisu.

Kategórie: aktuality

Zaujal ťa program? Nezáväzná registrácia

Čítaj ďalej

Zvládneš precestovať Európu za Red Bull plechovky?

Miluješ cestovanie, no radíš sa do kategórie #BROKEASS študent? Rozumiem! Ja som v tejto situácii nonstop haha, no našla som riešenie! Dokonca je to príprava na WaTko ako stvorená! Viac

Vyhraj školné v Kanade v hodnote 10 000 dolárov!

Už po štvrtýkrát sa s nami môžeš zapojiť do súťaže o školné na vysokej škole v Kanade v hodnote 10… Viac

Čo nového v Kanade – August 2023

Práca v Kanade? Štúdium v Kanade? Emigrácia do Kanady? Počúvaj horúce novinky o aktuálnom dianí v Kanade v našom novom podcaste! Viac

10 NAJ západného pobrežia USA, ktoré musíš vidieť

Naplánuj si vlastný West Coast Roadtrip! Tu je našich 10 NAJ lokalít, ktoré by si mal vidieť. Viac

© Copyright INJOY 2016-2024