WORK AND STUDY ČÍNA

Štvrtá najväčšia a najľudnatejšia krajina sveta. Navštív v nej jeden zo 7-ich divov sveta – Veľký čínsky múr, prejdi sa po púšti Gobi, kúp si niečo v najväčšom obchodnom centre na svete a nauč sa jazyk budúcnosti, mandarínštinu!

praca a studium v cine

O PROGRAME WORK & STUDY ČÍNA

Krajina v znamení pandy ti vďaka programu WORK & STUDY ČÍNA ponúka možnosť študovať mandarínštinu a popritom zarábať prostredníctvom stáže ako učiteľ anglického jazyka alebo au-pair. Tento program môžeš tiež využiť ako odbornú stáž v popredných firmách ako Siemens, DHL alebo Microsoft. Na výber sú odvetvia ako napríklad marketing, medzinárodný obchod, zelené technológie, alebo aj mimovládne organizácie. Pri tom všetkom si budeš užívať čínsky jazyk, ale aj veľkolepý a rýchly život v Číne. Dĺžka pobytu môže byť 3, 6 až 12 mesiacov a líši sa podľa práce.

praca a studium v cine

PODMIENKY ÚČASTI

  • vek od 19 do 45
  • ukončená minimálne stredná škola
  • dobrá znalosť angličtiny
  • dobrý zdravotný stav
  • čistý register trestov
praca a studium v cine

VÝHODY PROGRAMU

  • učenie sa mandarínštiny
  • multikultúrnosť
  • neustály kontakt s jazykom
  • odborná stáž
  • vzdialená kultúra

Vo voľnom čase sa vyber jednoznačne za kultúrou! Nauč sa čínske znaky, nasadni na nebeského draka a podľahni komiksovému svetu! Čína je nekonečná krajina spoznávania a čaká na teba!

praca a studium v cine

ČÍNA TI PONÚKA

V Číne spolupracujeme s partnermi Live the Language a The Hutong School Beijing, ktorí ti zabezpečia stáž v Číne, pred ktorou sa musíš zúčastniť jazykového kurzu. Následne budeš môcť pracovať napríklad ako učiteľ angličtiny na niektorej z čínskych škôl alebo ako pracovník v niektorej z top čínskych firiem.

praca a studium v cine

Live the Language

Škola Live the Language sa zameriava na výučbu mandarínštiny. Ich metódou výučby je kreativita a vynaliezavosť. Detašované pracoviská nájdete v Pekingu, Tianjine a Chengde.

pozri si školu
praca a studium v cine

The Hutong School Beijing

The Hutong School Beijing zaisťuje jazykové kurzy a stáže vo veľkomestách Peking a Šanghaj. Ponúka aj možnosť dobrovoľníctva v sirotincoch, alebo pri pestovaní stromčekov.

pozri si školu
praca a studium v cine

UBYTOVANIE

Ubytovanie je buď vo forme hostiteľskej rodiny, kde sa ťa ujme rodina a budeš mať možnosť pracovať na svojom jazyku aj po štúdiu. Ďalej máš na výber ubytovanie so spolubývajúcimi, kde máš izbu samostatne, no sharujete si so susedmi kuchynku. Ako tretie je na výber internát, ktorý je zariadený v západoeurópskom štýle.

CHCEM VEDIEŤ VIAC

Ak chceš viac informácii, napíš na info@injoy.sk alebo zavolaj na 0907 445 938.

Táto stránka využíva cookies pre optimalizáciu výkonu a marketing. Viac informácií Súhlasím