Víza do USA

Každý kto si praje vycestovať za prácou, stážou, či výskumom do USA v rámci oficiálne schváleného programu, musí žiadať o víza pre účastníkov výmenného programu, konkrétne sa jedná o J-1 víza.  S ich vybavením vám vieme pomôcť.

Ak plánujete do USA vycestovať len na výlet, dovolenku alebo krátky jazykový kurz, stačí si vybaviť formulár ESTA.

j-1 viza do usa

J-1 VÍZA

Vďaka J-1 vízam možete vycestovať na programy WORK AND TRAVEL USA 2016 alebo STÁŽ v USA.

Ďalší postup závisí od toho, ktorý typ programu si zvolíte. Súčasťou získania víz v oboch prípadoch je uhradenie poplatku americkej ambasáde, vízovému sponzorovi a osobná účasť na pohovore na americkej ambasáde v Bratislave s konzulom.

Poplatok za víza americkej ambasáde predstavuje sumu $ 160. Poplatok vízovému sponzorovi sa líši podľa sponzora. Pohovor na ambasáde vám vieme zabezpečiť skupinovo alebo individuálne. V prípadoch, keď vám termín na ambasáde z vážnych dôvodov nevyhovuje, pomôžeme so zabezpečením iného termínu.

esta viza do usa

ESTA formulár

Ak plánujete do USA vycestovať len na výlet, dovolenku alebo krátky jazykový kurz, stačí si vybaviť formulár ESTA. S týmto formulárom môžete vycestovať na 90 dní s platnosťou na dva roky. Formulár si vybavíte v pohodlí svojho domova cez internet a nepotrebujete k tomu nič iné iba platobnú kartu a $ 14. Nezabudnite si pred cestou vytlačiť confirmation o zriadení ESTA formuláru.

CHCEM ZÍSKAŤ VÍZA DO USA

Ak chceš viac informácii, napíš na info@injoy.sk alebo zavolaj na 0907 445 938. Vo vybavovaní J-1 víz sme profíci 😉