Live where others vacation

Aďka miluje teplo a vždy snívala, že bude žiť niekde pri pláži a kde bude hlavne slnko a teplo celý rok. My sme jej pomohli splniť si sen a Adriana si zdokonaľovala, okrem angličtiny, aj svoje customer service skills na recepcii hotela, priamo na Miami Beach.

Miami Beach je miesto s krásnou dlhočiznou plážou s bledým pieskom a pestrým nočným životom. Na svoje si prídu milovníci žúrov, lebo tu sa dá žúrovať aj 24 hodín denne. Night party, yacht party, after party, všade je vždy samá party. Ja som si však vyskúšala, aké je Miami, ak tu len nedovolenkujem.

Síce sú začiatky vždy a všade ťažšie, ale najlepšie sa učíš plávať, keď si hodený rovno do vody. U Aďi to nebolo inak, no nevzdala to a dnes s úsmevom na tvári spomína aj na to, ako jej od samého začiatku so všetkým pomáhali kolegovia a manažérka. Takisto stretla mnoho zaujímavých ľudí rôznych národností, avšak zistila, že „americké priateľstvá“ (minimálne tie na Miami) sa vo väčšine prípadov nedajú porovnať s našimi. Chvíľu jej trvalo, kým sa naučila komu môže dôverovať.

Slnko, more a pláž si užívala nie len počas voľna, ale aj po skončení práce prešla pár krokov a už oddychovala na pláži.

Miami a party patria k sebe a ja som si v miamských cluboch pozrela naživo svetových DJ-ov ako David Guetta, Tiesto, Martin Garix a veľa výborných ďalších. Nevynechala som ani festival elektronickej hudby – ULTRA. Na Miami to jednoducho žije a nemáš čas sa nudiť.

Ako lepšie sa dajú minúť poctivo zarobené peniaze, ak ich neprecestuješ? Keďže sa v Miami nachádza veľký prístav, z ktorého odchádzajú lode na všetky smery Karibského mora, bola by naozaj veľká škoda to nevyužiť.

Na Miami za mnou prišla kamarátka a zabookovali sme si plavbu po Karibiku. Navštívili sme niekoľko ostrovov, napr. Honduras. Videli a zažili sme toho naozaj veľa. Všetky ostrovy sú zaujímavé a stoja za to, navštíviť ich.

Za túto úžasnú skúsenosť ešte raz ďakujem agentúre Injoy a hlavne Katke, ktorá mi so všetkým veľmi pomáhala od úplneho začiatku až kým som sa nevrátila späť.

AJ JA CHCEM ÍSŤ DO USA


Táto stránka využíva cookies pre optimalizáciu výkonu a marketing. Viac informácií Súhlasím